Detail turistické akce (propozice):

JEŠTĚ JSOU VOLNÁ MÍSTA

Rakouské Alpy - hory a jezera (29. 7. - 6. 8 2017) + 3TW Knittelfeld • 40. ročník

55. ročník Internationale Dreitage Wanderung - Knittelfeld (Štýrsko)

29.7.2017 - 6.8.2017

Úspěšné tradiční akce KČT - odboru Loko Ústí nad Labem rekre se během let zúčastnily již celé generace turistů z Ústí n.L. a z celé republiky. Úžasnou atmosféru a dobrou partu můžete zažít i vy. Rakouský pořadatel mezinárodních pochodů - 3TW umožňuje levné ubytování v ZŠ - Lindenaleenschule ve městě Knittelfeld (Štýrsko - Rakousko) ve třídách nebo ve vlastních stanech nad rámec termínu 3TW. Doprava vlastním autobusem z Ústí nad Labem (via Praha a Veselí nad Lužnicí), po výletech a zpět. V první části navštívíme oblast Kalkalpen, Hoch Schwabu, Seetaleralpen a Taury (variantní délka tras: cca 5 - 20 km), Klagenfurt/Graz. V rámci třídenního putování (3. -5. 8. 2017, zahájení ve středu večer) Steinplan; Hoch Alm + Secau; Adlerkuppe + Red Bul Ring u Zeltwegu v okolí Knittelfeldu (trasy 5 až 43 km dle výběru; možno zúčastnit se horského maratonu); snídaně, občerstvení po cestě, nerez koupaliště, na závěr tradiční puchýřový bál s tombolou. Houby, borůvky, horské louky, koupání.

Region:mimo Ústecký kraj
Začátek:v sobotu 29.7.2017 odj. v 7:00 z Ústí nad Labem - Praha hl.n. - Veselí n.Lužnicí žst.
Konec:v neděli ráno 6.8.2017 do Ústí n. max do 19:00, nebo dle dohody, via Veselí n.L. a Praha
Délka trasy:variantně: cca 5 - 20 km (3TW 5 - 40 km) - dle výběru
Pořadatel:KČT TJ Loko Rekre Ústí nad Labem
Organizátor:Za KČT: Magdalena Hunčová, Zahradní 300/4, 400 10 Ústí nad Labem
Kontakt606 849 229; mhuncova@hotmail.com
Benefity KČT:Pojištění člena KČT.
Propozice:Vytisknout
Web akce:http://www.kctul.cz/akce.php?id=108&odb=rekre_usti

ORGANIZAČNÍ POKYNY:

Cena: 3.500,- Kč (doprava a režie) předem + cca 55,- EURO (ubytování a startovné, děti do 15 let sleva) na místě. Úhrada do 20.6.2017 (nebo po dohodě). Po přihlášení (zde, mailem, poštou nebo telefonem/SMS) zašleme bližší informace, vč. k platbě. Zařazení potvrdíme, odjezd upřesníme. Kapacita omezena počtem míst v autobusu, přihlaste se včas. V ceně nejsou zahrnuty výdaje na lanovky, vstupné apod. Cestovní pojištění do zahraničí (nad pojištění KČT) - individuální. Pěší túry na vlastní zodpovědnost. Sebou nutno platný OP nebo pas, osobní léky, vybavení do hor, mobil. Stravování (mimo 3TW) vlastní; po cestě tam nákup potravin do autobusu v ČR, v místě ubytování možnost dozásobení, bufet, restaurace. Nádobí své, varné konvice a malé PB vařiče sebou možné. Celodenně teplá voda ve sprchách. Při spaní ve třídách na matracích - spacáky vlastní, možno vlastní stan. Informace, připomínky a náměty - viz kontakt shora. Naše další akce - viz www.kctul.c

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:

Mám zájem o účast na této turistické akci:

Zadejte vaše jméno: *
Zadejte váš telefon: *
Zadejte váš mail: *

*Tyto údaje jsou odeslány výhradně na mail organizátora této konkrétní akce. Slouží k tomu, aby vás mohl zařadit na seznam účastníků a ověřit si vaši účast. Potvrzením tohoto formuláře souhlasíte s odesláním uvedených údajů. Vaše přihlášení k účasti si ověřte telefonicky na kontaktech pořadatele.

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI: