Detail turistické akce (propozice):

JEŠTĚ JSOU VOLNÁ MÍSTA

Zlatá neděle v Görlitz

Slezský adventní trh 2016

17.12.2017

Zhořelec (Görlitz) leží na Lužické Nise, která od roku 1945 tvoří hranici mezi Německem a Polskem. Na německém území leží jeho větší část s historickým středem. Görlitz (nejvýchodnější město Německa), má pověst jednoho z historicky nejhezčích a nejzachovalejších měst v Horní Lužici, kde se každoročně konají romantické vánoční trhy ve slezském duchu. K vidění bývá spousta tradičních řemesel a stánků s kulinářskými specialitami a výbornými vánočními nápoji. Atmosféru samozřejmě dotváří tradiční vánoční hudba, ale také jazz, divadlo a vánoční koledy...

Region:mimo Ústecký kraj
Začátek:10.00 Varnsdorf, vlakové nádraží
Konec:18.19 nebo 19.57 Varnsdorf, vlakové nádraží
Délka trasy:procházka městem
Pořadatel:KČT Děčín
Organizátor:Martin Zíka
Kontakt775 855 303
Benefity KČT:
Propozice:Vytisknout
Web akce:

ORGANIZAČNÍ POKYNY:

Vlak z Varnsdorfu by měl jet v neděli 18.12 v 10.06 (Trilex), bude však nutné přihlédnout ke změnám jízdních řádů. Po přestupu v Žitavě (Zittau) budeme v Görlitz v 11.39. Zde individuální program s tím, že si dohodneme společný odjezd zpět, abychom mohli využít výhodnou jízdenku Libnet. Je to cesta do zahraničí, takže je třeba mít s sebou doklady a pojištění proti úrazu.

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:

Mám zájem o účast na této turistické akci:

Zadejte vaše jméno: *
Zadejte váš telefon: *
Zadejte váš mail: *

*Tyto údaje jsou odeslány výhradně na mail organizátora této konkrétní akce. Slouží k tomu, aby vás mohl zařadit na seznam účastníků a ověřit si vaši účast. Potvrzením tohoto formuláře souhlasíte s odesláním uvedených údajů. Vaše přihlášení k účasti si ověřte telefonicky na kontaktech pořadatele.

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI: