Detail turistické akce (propozice):

BEZ OMEZENÍ ÚČASTI

Turistický memoriálek Karla Hofmana • 5. ročník

Turistická vzpomínka na dobrého člověka + projekce VHT

16.2.2019

Už to bude šest let, kdy nás tragicky opustil kamarád turista, horolezec a člověk s dobrým srdcem Karel Hofman. A proto si znovu připomeneme jeho památku krátkým turistickým výšlapem z Rybniště přes Karlovu vyhlídku do Krásné Lípy, kde se v kulturním domě uskuteční vzpomínkové promítání VHT fotografií z pozůstalosti s horskou tématikou.

Region:Děčínsko
Začátek:9.30 v Rybništi na vlakovém nádraží
Konec:cca 13.30 (pochod), cca 17.00 (projekce)
Délka trasy:8 km
Pořadatel:KČT Děčín
Organizátor:Martin Zíka + KČT Krásní Lípa
Kontakt775 855 303
Benefity KČT:Sleva KČT vstupné. Pojištění člena KČT.
Propozice:Vytisknout
Web akce:

ORGANIZAČNÍ POKYNY:

Jde se za každého počasí po červené značce z Rybniště přes Farskou kapli. Pod Kočičákem odbočíme po žluté na Karlovu vyhlídku (kde jsou krásné výhledy na Doubicko). Nad „Vápenkou“ prozkoumáme nově vyznačený modrý úsek na Vápenný (neboli Maškův), kde by měla v budoucnosti stát nová rozhledna a od rozcestí „U pěti cest“ se vrátíme na červenou a po Köglerově naučné stezce dojdeme do Krásné Lípy. Novinkou letošního ročníku je, že ve spolupráci s KČT Krásná Lípa bude připravena v krásnolipském kulturním domě projekce snímků z horských expedic. Tato část programu začíná v 13.30 hodin.

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:

Mám zájem o účast na této turistické akci:

Zadejte vaše jméno: *
Zadejte váš telefon: *
Zadejte váš mail: *

*Tyto údaje jsou odeslány výhradně na mail organizátora této konkrétní akce. Slouží k tomu, aby vás mohl zařadit na seznam účastníků a ověřit si vaši účast. Potvrzením tohoto formuláře souhlasíte s odesláním uvedených údajů. Vaše přihlášení k účasti si ověřte telefonicky na kontaktech pořadatele.

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI: