Detail turistické akce (propozice):

BEZ OMEZENÍ ÚČASTI

Bedna od whisky • 15. ročník

festival country a trampské písně

28.10.2017

Jménem Klubu Českých turistů odbor Janov vás zveme na: patnáctý jubilejní ročník Kamarádské bedny od whisky která se uskuteční v sobotu dne 28. října 2017 od 14.00 hod. na sále hotelu U Zeleného stromu v Janově u Hřenska. Za patnáct let prošlo našimi festivaly na třicet kapel. Řada z nich se stala stálicemi našeho festivalu. Kapely jako jsou Harcovníci, Náplava, Paleček Báry apod. jsou již samozřejmostí. Rok 2017 by nám měl přinést mnohá překvapení. O něčem jsme již informovali na Country rádiu a nebo v děčínských novinách. Aktuální překvapení:

Region:Děčínsko
Začátek:14.00 hodin, hotel U Zeleného stromu, Janov u Děčína
Konec:22.00 hodin
Délka trasy:
Pořadatel:KČT Janov
Organizátor:Bc. Richard Vech a členové KČT Janov
Kontakt731 210 753, uzelenehostromu@centrum.cz
Benefity KČT:Pojištění člena KČT.
Propozice:Vytisknout
Web akce:není

ORGANIZAČNÍ POKYNY:

1/ Vstupenky: Rezervace je nutné max do hodiny před festivalem vyzvednout a obsadit místa. Pořadatel negarantuje rezervaci místa. Nemáme na to uvaděčky. Vstup je z parkoviště budovy. Občerstvení na akci je podáváno samoobslužně klobásy, pivo a další alko i nealko sortiment. Hrají kapely: Harcovníci Náplava Texmeni Lokálka John Denver Tribute Pouta Roháči Paleček Riding Hoppers Duo 112 plus Jízdní řád kapel uvedeme dva dny před akcí 3/ Patnáctý ročník je ročníkem posledním v tomto duchu. 4/ Průvodním jevem bude jednak připomenutí historie festivalu a oslava narozenin desperáta. 5/ Zašlete - li nám fotku z janovské rozhledny s aktuálním datem obdržíte od nás dárek.

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:

Mám zájem o účast na této turistické akci:

Zadejte vaše jméno: *
Zadejte váš telefon: *
Zadejte váš mail: *

*Tyto údaje jsou odeslány výhradně na mail organizátora této konkrétní akce. Slouží k tomu, aby vás mohl zařadit na seznam účastníků a ověřit si vaši účast. Potvrzením tohoto formuláře souhlasíte s odesláním uvedených údajů. Vaše přihlášení k účasti si ověřte telefonicky na kontaktech pořadatele.

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI: