Detail turistické akce (propozice):

BEZ OMEZENÍ ÚČASTI

Porta Bohemica • 40. ročník

Turistický pochod po Českém středohoří

22.9.2018 - 22.9.2018

Jubilejní ročník tradičního turistického pochodu v okolí Ústí nad Labem. Trasy 35 a 50 km (start od 6,00 do 7,30 hod.) povedou v úseku: DDM - Střekovská vyhl. - Olšinky – Vysoký Ostrý - Čeřeniště - Varhošť - Pokratice - Radobýl - Kamýk - Sebuzín - CÍL. Trasy 10, 15, 18, 23 a 25 km (start od 8,00 do 10,00 hod.) povedou v úsecích dlouhých tras, a to podle délky na Střekovskou vyhlídku, hrad Střekov, Vysoký Ostrý či Varhošť a do cíle v Cyklokempu Loděnice Brná. Součástí je speciální "Pohádková cesta" pro menší děti o délce necelých 5km, jež je vhodná a sjízdná i pro rodiny s kočárky. Na této trase budou stanoviště se soutěžemi se sladkými i drobnými věcnými odměnami v cíli. Po absolvování obdrží každý účastník diplom, drobné občerstvení (buřta či poukázku do restaurace), výroční plaketu, absolventskou turistickou vizitku, známku či nálepku a k případnému dokoupení budou odznaky, placky a trička pochodu. Dále budou odměněni nejvzdálenější, nejstarší a nejmladší účastníci pochodu.

Region:Ústecko
Začátek:6,00-10,00 Dům dětí a mládeže Ústí nad Labem, Bělehradská ul.
Konec:do 20,00 CYKLOKEMP LODĚNICE Brná, Pod Tratí 50, Ústí n.Labem
Délka trasy:5 - 50 km
Pořadatel:KČT Spartak Ústí
Organizátor:Pavel Svoboda
Kontakt:kolawastepi@volny.cz, tel. 604 830 290
Benefity KČT:
Magazín:Článek o akci není k dispozici.
Web akce:Externí web akce není k dispozici.
Propozice:Vytisknout

ORGANIZAČNÍ POKYNY:

Případný nocleh z pátku na sobotu ve vlastních spacích na podlaze v DDM. Nutno ale domluvit předem viz výše uvedené kontakty. Nocleh ze soboty na neděli nezajišťujeme, možno zkusit domluvit v CYKLOKEMPU LODĚNICE Brná.

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:

MÁM ZÁJEM O ÚČAST NA TÉTO TURISTICKÉ AKCI:

Zadejte vaše jméno: *
Zadejte váš telefon: *
Zadejte váš mail: *

Krátký vzkaz nebo dotaz k pořadateli akce:

Zadejte počet osob, včetně Vás, které na akci přihlašujete:

*Tyto údaje jsou odeslány výhradně na mail organizátora této konkrétní akce. Slouží k tomu, aby vás mohl zařadit na seznam účastníků a ověřit si vaši účast. Potvrzením tohoto formuláře souhlasíte s odesláním uvedených údajů. Vaše přihlášení k účasti si ověřte telefonicky na kontaktech pořadatele.

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI: