Detail turistické akce (propozice):

BEZ OMEZENÍ ÚČASTI

Krušovickem • 7. ročník

2.6.2018

Autobus nás odveze ze Žatce nebo železniční stanice Lužná u Rakovníka na místo startu zast. autobusu Lužná, Červený kříž. Odtud se vydáme se doprava po ČTZ, směr Krásná dolina, kolem hájovny Belšanka až dojdeme k rybníku Bartoň. Podejdeme silnici a u Žákova mlýna se napojíme na cyklostezku č. 0102 a po ní pokračujeme přes Lužnou k osadě Čistý rybník a k Muzeum amerických historických automobilů, u muzea je zároveň Americká restaurace BAR 59.

Region:mimo Ústecký kraj
Začátek: autobusová zastávka Lužná(RA), Červený kříž v 8,45 hod.
Konec:Čistý rybník(RA), Muzeum amerických historických automobilů 14 - 15 hodin
Délka trasy:10 km
Pořadatel:KČT Žatec
Organizátor:Oldřich Pištělák
Kontakt:e-mail: 124olda@seznam.cz, tel: 723 122 928
Benefity KČT:Sleva KČT startovné. Sleva KČT doprava. Pojištění člena KČT.
Magazín:Článek o akci není k dispozici.
Web akce:Externí web akce není k dispozici.
Propozice:Vytisknout

ORGANIZAČNÍ POKYNY:

Odjezd smluvního autobusu ze Žatce od Zvonu 7,30 hodin. Odjezd vlaku z Prahy - Zličín přes Hostivice do žel. zastávky Lužná u Rakovníka v 7,11 hodin, příjezd 8,19 hodin. Odjezd smluvního autobusu ze žel. zastávky Lužná u Rakovníka v 8,30 hodin. Odjezd linkového autobusu Rakovník- Praha z Rakovníku v 8,20 hodin, příjezd na zast. Lužná, Červený kříž v 8,36 hodin. Po žluté značce místního značení dojdete z místa cíle k žel. stanici Lužná u Rakovníka vzdálené 2 km nebo vás tam odvezeme autobusem. Odjezd vlaku ze žel. zastávky Lužná u Rakovníka směr Praha ve 14, 25 a 15,35 hodin. Odjezd vlaku ze žel. zastávky Lužná u Rakovníka směr Rakovník ve 14,20 a 15,36 hodin.

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:

MÁM ZÁJEM O ÚČAST NA TÉTO TURISTICKÉ AKCI:

Zadejte vaše jméno: *
Zadejte váš telefon: *
Zadejte váš mail: *

Krátký vzkaz nebo dotaz k pořadateli akce:

Zadejte počet osob, včetně Vás, které na akci přihlašujete:

*Tyto údaje jsou odeslány výhradně na mail organizátora této konkrétní akce. Slouží k tomu, aby vás mohl zařadit na seznam účastníků a ověřit si vaši účast. Potvrzením tohoto formuláře souhlasíte s odesláním uvedených údajů. Vaše přihlášení k účasti si ověřte telefonicky na kontaktech pořadatele.

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI: