Detail turistické akce (propozice):

JEŠTĚ JSOU VOLNÁ MÍSTA

Kamenické vyhlídky a Bratrské oltáře • 3. ročník

s prohlídkou pivovaru v České Kamenici

3.11.2018

Navštívíme velmi pěkný okruh skalních vyhlídek u České Kamenice, vystoupáme na Jehlu, ze které jsou nádherná panoramata zejména v tomto vymalovaném říjnovém období, dále obnovenou skalní modlitebnu Bratrské oltáře a pak méně známé útvary Tell Platte, Ponorka a Žába. Okruhem se vrátíme do České Kamenice přes proslulou kapli Panny Marie. Bude-li časová rezerva, vystoupáme na Zámecký vrch se zříceninou hradu a rozhlednou. Akci zakončíme v rekonstruovaných prostorách bývalého českokamenického zámku. Zde je objednána prohlídka nového regionálního minipivovaru (s ochutnávkou výborných piv).

Region:Děčínsko
Začátek:11.00 u kašny na náměstí v České Kamenici
Konec:Oficiální ukončení po 16 hodině v pivovarské restauraci.
Délka trasy:5 km, variantně 9 km
Pořadatel:KČT Děčín
Organizátor:Martin Zíka
Kontakt775 855 303, drumsala@seznam.cz
Benefity KČT:Pojištění člena KČT.
Propozice:Vytisknout
Web akce:

ORGANIZAČNÍ POKYNY:

Sraz účastníků u kašny na náměstí v České Kamenici. Trasa není dlouhá, ale na Jehlu je strmý výstup (podobně na Zámecký vrch). Poplatek za prohlídku minipivovaru a zámeckých prostor s výkladem 80 Kč bez ochutnávky, 100 Kč s ochutnávkou piv (ceny se mohou změnit). Doporučuji ochutnávku, mám již vyzkoušené. KDO SE CHCE ZÚČASTNIT PIVNÍ PROHLÍDKY A OCHUTNÁVKY, MUSÍ SE PŘIHLÁSIT PŘES FORMULÁŘ (viz níže). KAPACITA ÚČASTNÍKŮ PROHLÍDKY JE OMEZENÁ.

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:

Mám zájem o účast na této turistické akci:

Zadejte vaše jméno: *
Zadejte váš telefon: *
Zadejte váš mail: *

*Tyto údaje jsou odeslány výhradně na mail organizátora této konkrétní akce. Slouží k tomu, aby vás mohl zařadit na seznam účastníků a ověřit si vaši účast. Potvrzením tohoto formuláře souhlasíte s odesláním uvedených údajů. Vaše přihlášení k účasti si ověřte telefonicky na kontaktech pořadatele.

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI: