Detail turistické akce (propozice):

JEŠTĚ JSOU VOLNÁ MÍSTA

Brutálně nejkratší vejšlap • 1. ročník

Teď nejde o kilometry, ale o kalorie!

31.3.2018

Je čas načerpat zdravé kalorie s puncem ryzího vlastenectví, neboť tím je pravý český turista živ a zdráv! Zvu vás do džemoládovny v Jiřetíně pod Jedlovou, která vyrábí jedinečné regionální specialitky. Nutno zdůraznit, že převážně ze surovin od českých farmářů a pěstitelů. Pochutnáme si, popovídáme a vydatně dobijeme energii před nastávající jarní turistickou sezónou.

Region:Děčínsko
Začátek:11.40 - Infocentrum (náměstí) Jiřetín pod Jedlovou
Konec:18.00 - nebo i dříve (dle potřeby)
Délka trasy:50 m
Pořadatel:KČT Děčín
Organizátor:Martin Zíka
Kontakttel.: 775 855 303, mail: drumsala@seznam.cz
Benefity KČT:Pojištění člena KČT.
Propozice:Vytisknout
Web akce:

ORGANIZAČNÍ POKYNY:

Jiřetínská firma Čokodžemy, s.r.o., funguje teprve dva roky, ale rychle se stala oblíbeným cílem turistů. Vyrábí hand made marmelády a čokodžemy, nabízí též zajímavou škálu vlastních specialit, viz www.cokodzemy.cz. Na akci je nutno se přihlásit (viz formulář níže). Bude-li alespoň 10 účastníků, objednám ochutnávkové menu podávané v místním útulném bistru. Akce není fyzicky náročná, neboť z infocentra do džemoládovny je to cca. 50 m (autobusová zastávka je tamtéž). Návrat individuálně.

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:

Mám zájem o účast na této turistické akci:

Zadejte vaše jméno: *
Zadejte váš telefon: *
Zadejte váš mail: *

*Tyto údaje jsou odeslány výhradně na mail organizátora této konkrétní akce. Slouží k tomu, aby vás mohl zařadit na seznam účastníků a ověřit si vaši účast. Potvrzením tohoto formuláře souhlasíte s odesláním uvedených údajů. Vaše přihlášení k účasti si ověřte telefonicky na kontaktech pořadatele.

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI: