Detail turistické akce (propozice):

BEZ OMEZENÍ ÚČASTI

Zabíjačková veselice s výletem na Janovskou rozhlednu • 10. ročník

2.3.2019

Klub českých turistů Janov zve na akci: Organizační pokyny a najdete na www.kctul.cz ZABIJAČKOVÁ VESELICE s výletem na Janovskou rozhlednu 2. března 2019 - 14 až 18 hodin K tanci a poslechu hraje country kapela HARCOVNÍCI TIP NA VÝLET : Autobusovou linkou č. 432 pojedete z Děčína v 10.34. Vystoupíte v Růžové (zastávka Růžová 1). Cca 1,5 km od zastávky je nová rozhledna Růženka. Pak se vrátíte do Růžové a po žluté turistické značce dojdete kolem Janovské rozhledny až do Janova (trasa celkem cca 8 km). Už jste byli na Janovské rozhledně, odkud jsou nádherné výhledy na skalní masivy Českého a Saského Švýcarska? Nyní si tento zážitek můžete umocnit Zabijačkovou veselicí, která se koná v hotelu U ZELENÉHO STROMU. Předložíte-li při vstupu na akci fotku rozhledny či větrného mlýna v Janově, dostanete na uvítanou zdarma kávu (dítě v doprovodu dospělé osoby čokoládu). Pokud se chcete zúčastnit autobus č .432, také jede 12.32 hod. od Muzea Děčín směr Janov.

Region:Děčínsko
Začátek:2.3.2019 od 14.00 až 18.00 hodin, v hotelu U Zeleného stromu Janov u Děčína
Konec:18.00 hodin
Délka trasy:2 km
Pořadatel:KČT Janov
Organizátor:KČT Janov, hotel U Zeleného stromu Janov 5,u Děčína
Kontakt:Bc. Richard Vech č.tel.+420 731 210 753, uzelenehostromu@centrum.cz
Benefity KČT:Sleva KČT doprava. Pojištění člena KČT. Sleva Sphere.
Magazín:Článek o akci není k dispozici.
Web akce:Externí web akce není k dispozici.
Propozice:Vytisknout

ORGANIZAČNÍ POKYNY:

Předložíte-li při vstupu na akci fotku rozhledny či větrného mlýna v Janově, dostanete na uvítanou zdarma káva (dítě v doprovodu dospělé osoby čokoládu). K tanci a poslechu hraje country kapela HARCOVNÍCI. Do Janova a z Janova jezdí každé dvě hodiny linka č. 432 - Libouchec - Janov a zpět.

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:

MÁM ZÁJEM O ÚČAST NA TÉTO TURISTICKÉ AKCI:

Zadejte vaše jméno: *
Zadejte váš telefon: *
Zadejte váš mail: *

Krátký vzkaz nebo dotaz k pořadateli akce:

Zadejte počet osob, včetně Vás, které na akci přihlašujete:

*Tyto údaje jsou odeslány výhradně na mail organizátora této konkrétní akce. Slouží k tomu, aby vás mohl zařadit na seznam účastníků a ověřit si vaši účast. Potvrzením tohoto formuláře souhlasíte s odesláním uvedených údajů. Vaše přihlášení k účasti si ověřte telefonicky na kontaktech pořadatele.

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI: