Detail turistické akce (propozice):

BEZ OMEZENÍ ÚČASTI

Rakouské Alpy - hory a jezera + 3TW Knittelfeld (27. 7. - 4. 8 2019) • 42. ročník

57. ročník Internationale Dreitage Wanderung - Knittelfeld (Štýrsko

27.7.2019 - 4.8.2019

Pro velký zájem se akce uskuteční i tento rok. Jde o úspěšnou tradiční akci KČT, odboru Loko Ústí nad Labem rekre, které se během let zúčastnily již celé generace turistů z Ústí n.L. a z celé republiky. Úžasnou atmosféru a dobrou partu můžete zažít i vy. Levné ubytování v ZŠ - Lindenaleenschule ve městě Knittelfeld (Štýrsko - Rakousko) ve třídách nebo ve vlastních stanech nad rámec termínu 3TW. Doprava vlastním autobusem z Ústí nad Labem (via Praha a Veselí nad Lužnicí), po výletech a zpět. Stravování vlastní. V první části navštívíme oblast Kalkalpen, Hoch Schwabu a Taury (variantní délka tras: cca 5 - 20 km/den). V rámci třídenního putování (1. -3. 8. 2018) Steinplan; Hoch Alm + Secau; Adlerkuppe + Red Bul Ring u Zeltwegu v okolí Knittelfeldu (trasy 5 až 43 km dle výběru; možno zúčastnit se i horského maratonu); snídaně, občerstvení po cestě, nerez koupaliště, na závěr tradiční puchýřový bál s tombolou. Houby, borůvky, horské louky, koupání.

Region:mimo Ústecký kraj
Začátek:v sobotu 27.7.2019 odj. v 7:00 z Ústí nad Labem - Praha hl.n. - Veselí n.Lužnicí žst.
Konec:v neděli ráno 4.8.2019 do Ústí n. max do 19:00, neb dle dohody, via Veselí n.L. a Praha
Délka trasy:variantně: cca 5 - 20 km (3TW 5 - 40 km) - dle výběru
Pořadatel:KČT TJ Loko Rekre Ústí nad Labem
Organizátor:za KČT odbor Loko Ústí n. L. rekre - Magdalena Hunčová
Kontakt606 849 229; mhuncova@hotmail.com
Benefity KČT:Pojištění člena KČT.
Propozice:Vytisknout
Web akce:

ORGANIZAČNÍ POKYNY:

Cena: 3.700,- Kč (doprava a režie) předem + cca 65,- EURO (ubytování a startovné, děti do 15 let sleva) na místě. Záloha 2.000,- Kč do 10.5.2019, celá úhrada do 20.6.2019 (nebo po dohodě). Po přihlášení (mailem, poštou nebo telefonem/SMS) zašleme bližší informace, vč. k platbě. Zařazení potvrdíme, odjezd upřesníme. Kapacita omezena počtem míst v autobusu, přihlaste se do 30.3.2019. V ceně nejsou zahrnuty výdaje na lanovky, vstupné apod. Cestovní pojištění do zahraničí (nad pojištění KČT) - individuální. Pěší túry na vlastní zodpovědnost. Sebou nutno platný OP nebo pas, osobní léky, vybavení do hor, mobil. Stravování (mimo 3TW) vlastní; po cestě tam nákup potravin do autobusu v ČR, v místě ubytování možnost dozásobení, bufet, restaurace. Nádobí své, varné konvice a malé PB vařiče sebou možné. Celodenně teplá voda ve sprchách. Při spaní ve třídách na matracích - spacáky vlastní, možno vlastní stan. Informace, připomínky a náměty - viz kontakt shora. Trasy 1. části akce budou upřesněny.

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:

Mám zájem o účast na této turistické akci:

Zadejte vaše jméno: *
Zadejte váš telefon: *
Zadejte váš mail: *

*Tyto údaje jsou odeslány výhradně na mail organizátora této konkrétní akce. Slouží k tomu, aby vás mohl zařadit na seznam účastníků a ověřit si vaši účast. Potvrzením tohoto formuláře souhlasíte s odesláním uvedených údajů. Vaše přihlášení k účasti si ověřte telefonicky na kontaktech pořadatele.

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI: