Detail turistické akce (propozice):

JEŠTĚ JSOU VOLNÁ MÍSTA

Rakouské Alpy - hory a jezera + 3TW Knittelfeld (3. - 11. 8. 2019) • 42. ročník

57. ročník Internationale Dreitage Wanderung - Knittelfeld (Štýrsko)

3.8.2019 - 11.8.2019

Úspěšné tradiční akce KČT odboru Loko Ústí nad Labem rekre se během let zúčastnily již celé generace turistů z celé republiky. Úžasnou atmosféru a dobrou partu můžete zažít i vy. Levné ubytování celý týden v ZŠ - Lindenaleenschule v Knittelfeldu ve třídách a ve vlastních stanech. Doprava vlastním autobusem z Ústí nad Labem (via Praha a Veselí nad Lužnicí), po výletech a zpět. Stravování převážně vlastní. Pěší výlety kratší či delší. Cíle: Windischgarten (Kalkalpen); Mariazell (Türnitzer Alpen) - Erlaufsee a Erzherzog-Johann-Aussichtswarte); Zirbitzkogel (Seetaler Alpen); Turracher Höhe (Gurktaler Alpen); Ingeringsee a Hoch Reichard (Niedere Tauern); v rámci třídenního putování (7. -10. 8. 2019) pak Steinplan, Hoch Alm + Secau, Adlerkuppe + Red Bul Ring u Zeltwegu - (trasy 5 až 43 km dle vlastní volby; možno zúčastnit se i horského maratonu); po čas 3TW snídaně, občerstvení po cestě, nerez koupaliště, na závěr tradiční puchýřový bál s tombolou. Houby, borůvky, horské louky, koupání.

Region:mimo Ústecký kraj
Začátek:v sobotu 3.8.2019 odj. v 7:00 z Ústí n. Lab. - Praha hl.n. - Veselí n.L. žst.
Konec:v neděli 11.8.2019 do Ústí n. L max do 19:00, nebo dle dohody, via Veselí n.L. a Praha
Délka trasy:variantně: cca 5 - 20 km (3TW 5 - 40 km) - dle výběru
Pořadatel:KČT TJ Loko Rekre Ústí nad Labem
Organizátor:za KČT odbor Loko Ústí n. L. rekre - Magdalena Hunčová
Kontakt:606 849 229; mhuncova@hotmail.com
Benefity KČT:Pojištění člena KČT.
Magazín:Článek o akci není k dispozici.
Web akce:Externí web akce není k dispozici.
Propozice:Vytisknout

ORGANIZAČNÍ POKYNY:

Cena: 3.700,- Kč (doprava a režie) předem + cca 65,- EURO (ubytování a startovné, děti do 15 let sleva) na místě. Záloha 2.000,- Kč do 10.5.2019, celá úhrada do 20.6.2019 (nebo po dohodě). Po přihlášení (mailem, poštou nebo telefonem/SMS) zašleme bližší informace, vč. k platbě. Zařazení potvrdíme, odjezd upřesníme. Kapacita omezena počtem míst v autobusu. V ceně nejsou zahrnuty výdaje na lanovky, vstupné apod. Cestovní pojištění do zahraničí (nad pojištění KČT) - individuální. Pěší túry na vlastní zodpovědnost. Sebou nutno platný OP nebo pas, osobní léky, vybavení do hor, mobil. Stravování (mimo 3TW) vlastní; po cestě tam nákup potravin do autobusu v ČR, v místě ubytování možnost dozásobení, bufet, restaurace. Nádobí své, varné konvice a malé PB vařiče sebou možné. Celodenně teplá voda ve sprchách. Při spaní ve třídách na matracích - spacáky vlastní, možno vlastní stan. Informace, připomínky a náměty - viz kontakt shora. Změna tras vyhrazena. Přihlášky do 31.3.2019

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:

MÁM ZÁJEM O ÚČAST NA TÉTO TURISTICKÉ AKCI:

Zadejte vaše jméno: *
Zadejte váš telefon: *
Zadejte váš mail: *

Krátký vzkaz nebo dotaz k pořadateli akce:

Zadejte počet osob, včetně Vás, které na akci přihlašujete:

*Tyto údaje jsou odeslány výhradně na mail organizátora této konkrétní akce. Slouží k tomu, aby vás mohl zařadit na seznam účastníků a ověřit si vaši účast. Potvrzením tohoto formuláře souhlasíte s odesláním uvedených údajů. Vaše přihlášení k účasti si ověřte telefonicky na kontaktech pořadatele.

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI: