Detail turistické akce (propozice):

JEŠTĚ JSOU VOLNÁ MÍSTA

Jizerské hory a okolí (25. 5. - 1. 6. 2019)

v režimu rekre

25.5.2019 - 1.6.2019

Znovu objevujeme krásu Jizerských hor, tentokrát se vedle krásného okolí Albrechtic (Špičák atd.) a širšího prostoru Jizerských hor (vodopády na Černé Desné a přehrada Souš, protržená přehrada nad Josefovým Dolem a rozhledna Na Čihadle, Jizera, Libverda a Kočičí kameny a další, podíváme i na Kozí hřbety (Polsko). Túry jsou voleny pro náročné i nenáročné v délce 5 - 20 km; Cíle lze upravovat po dohodě, podle počasí a dostupnosti dopravou. Cena vč. ubytování a polopenze je lidová. Pěší túry na vlastní zodpovědnost.

Region:mimo Ústecký kraj
Začátek:sobota 25. května Albrechtice v Jizerských horách
Konec:1. června
Délka trasy:5 - 20 km (variantně pro "náročné" i "nenáročné")
Pořadatel:KČT TJ Loko Rekre Ústí nad Labem
Organizátor:za KČT odbor Loko Ústí n. L. rekre - Magdalena Hunčová
Kontakt:606 849 229; mhuncova@hotmail.com
Benefity KČT:Sleva KČT mapy. Pojištění člena KČT.
Magazín:Článek o akci není k dispozici.
Web akce:Externí web akce není k dispozici.
Propozice:Vytisknout

ORGANIZAČNÍ POKYNY:

Začínáme v sobotu 25. 5. 2019 v Albrechticích v Jizerských horách č. 243 - penzion U Špičáku - po 15:00 hod (resp. do 20:00 - po dohodě). Doprava vlastní a hromadná (vlak z Josefova Dolu nebo Smržovky, bus z Tanvaldu); ubytování cca 600 m od žst. Tanvaldský Špičák. Sebou platný OP nebo pas, osobní léky, vybavení do hor, mobil, případně pár EUR. Cena akce vč. polopenze 3 200,- Kč, sleva možná. Předběžné přihlášky do 31. 3. 2019 (mailem či telefonem - viz kontakt ); zařazení potvrdíme a zašleme pokyny pro platby, vč. bankovního spojení. Záloha ve výši 1 500,- Kč do 15. 4. 2019, doplatek do 15. 5. 2019. Pozdější přihlášky a platby - podle obsazenosti akce a po dohodě. Do uvedené ceny nejsou zahrnuty výdaje na vstupy, lanovky apod.

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:

MÁM ZÁJEM O ÚČAST NA TÉTO TURISTICKÉ AKCI:

Zadejte vaše jméno: *
Zadejte váš telefon: *
Zadejte váš mail: *

Krátký vzkaz nebo dotaz k pořadateli akce:

Zadejte počet osob, včetně Vás, které na akci přihlašujete:

*Tyto údaje jsou odeslány výhradně na mail organizátora této konkrétní akce. Slouží k tomu, aby vás mohl zařadit na seznam účastníků a ověřit si vaši účast. Potvrzením tohoto formuláře souhlasíte s odesláním uvedených údajů. Vaše přihlášení k účasti si ověřte telefonicky na kontaktech pořadatele.

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI: