Detail turistické akce (propozice):

BEZ OMEZENÍ ÚČASTI

Strom splněných přání pro děti DD Tisá • 11. ročník

Spolu s Vámi pomáháme druhým

15.12.2018

Vážení přátelé, kamarádi, dovolte, abychom Vás (vás) pozvali do „kouzelné země, kde se plní všechna přání“. Letos se tak stane v sobotu 15.prosince 2018 od 14.00 hod. u Haničky a Ríši Vechových v hotelu U Zeleného stromu v Janově nad Hřenskem. Tady přivítáme naše malé i větší kamarády z Dětského domova v Tisé, abychom splnili pod rozsvíceným vánočním stromkem jejich přání a sami se tak radovali z jejich rozzářených očí, z neskrývané a nefalšované radosti. Jsou to děti jako každé jiné, chybí jim však máma a táta. Dokažme jim, že jejich osud nám není lhostejný. Rozšiřte řady těch, kteří přispívají k tomu, aby děti z Tisé jezdili k Zelenému stromu, jak psal loni i předloni ředitel domova pan Milan Vostrý, jako domů.

Region:Děčínsko
Začátek:14.00 hodin, hotel U Zeleného stromu, Janov u Děčína
Konec:18.00 hodin, hotel U Zeleného stromu, Janov u Děčína
Délka trasy:běh na celý život
Pořadatel:KČT Janov
Organizátor:Bc. Richard Vech a členové KČT Janov
Kontakt731 212 316, uzelenehostromu@centrum.cz
Benefity KČT:Pojištění člena KČT. Sleva Sphere.
Propozice:Vytisknout
Web akce:

ORGANIZAČNÍ POKYNY:

Do konce října se snažíme o to vylákat z dětí jejich přání. Je to dosti brzo na to, že Vánoce jsou pro ně u nás až 15.12.2018. My, ale potřebujeme čas na to, oslovit Vás naše mecenáše. Vy pak potřebujete čas na to vybrat a nakoupit a nebo poslat nám peníze. No a my pak zase čas na nákupy. Mnohdy se stane, že je dětí na poslední chvíli víc a nebo méně, že na něco zapomeneme- třeba koupit náhradní svíčky na stromeček atp. V každém případě Vám dáme včas vše vědět na těchto stránkách.

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:

Mám zájem o účast na této turistické akci:

Zadejte vaše jméno: *
Zadejte váš telefon: *
Zadejte váš mail: *

*Tyto údaje jsou odeslány výhradně na mail organizátora této konkrétní akce. Slouží k tomu, aby vás mohl zařadit na seznam účastníků a ověřit si vaši účast. Potvrzením tohoto formuláře souhlasíte s odesláním uvedených údajů. Vaše přihlášení k účasti si ověřte telefonicky na kontaktech pořadatele.

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI: