Detail turistické akce (propozice):

JEŠTĚ JSOU VOLNÁ MÍSTA

Modré putování 2019 • 6. ročník

Relaxační trasa za přírodou a památkami Šluknovska

25.5.2019 - 26.5.2019

Nejsevernější region České republiky historicky přezdívaný „České Nizozemí“ je velmi bohaté na architektonické památky z dob průmyslové konjunktury. V době, kdy bylo dnešní Šluknovsko hospodářsky nejrozvinutějším regionem tehdejší monarchie, zde vzniklo mnoho velmi zajímavých sakrálních památek, z nichž mnohé se dochovaly so současnosti.

Region:Děčínsko
Začátek:Bude upřesněno zde
Konec:Bude upřesněno zde
Délka trasy:cca 40 km (možno absolvovat i jednotlivé etapy)
Pořadatel:KČT Děčín
Organizátor:Martin Zíka, Varnsdorf
Kontakt775 855 303, drumsala@seznam.cz
Benefity KČT:
Propozice:Vytisknout
Web akce:

ORGANIZAČNÍ POKYNY:

Akce je běžně koncipována jako čtyřdenní etapový pochod, ale pro většinu účastníků je připravena jen jako víkendovka. Vybranou etapu je možné absolvovat též jako jednodenní účast. 1. etapa (pátek) Varnsdorf > Filipov, 2. etapa (sobota) Filipov > Lipová, 3. etapa (neděle) Lipová > Mikulášovice, 4. etapa (pondělí) Mikulášovice > Brtníky. Informace a koordinace: Martin Zíka, mob.: 775 855 303.

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:

Mám zájem o účast na této turistické akci:

Zadejte vaše jméno: *
Zadejte váš telefon: *
Zadejte váš mail: *

*Tyto údaje jsou odeslány výhradně na mail organizátora této konkrétní akce. Slouží k tomu, aby vás mohl zařadit na seznam účastníků a ověřit si vaši účast. Potvrzením tohoto formuláře souhlasíte s odesláním uvedených údajů. Vaše přihlášení k účasti si ověřte telefonicky na kontaktech pořadatele.

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI: