Detail turistické akce (propozice):

BEZ OMEZENÍ ÚČASTI

Ke 100. výročí založení republiky • 1. ročník

28.10.2018

KČT odbor Janov navazuje na tradici 130 let svého vzniku a pořádá zájezd do Litoměřic. Zájezd bude zaměřen na 100 let od vzniku samostatného Československého státu.

Region:Litoměřicko
Začátek:8.00 hodin Janov u Děčína
Konec:18.00 hodin Děčín
Délka trasy:
Pořadatel:KČT Janov
Organizátor:Bc. Richard Vech, Hotel U Zeleného stromu Janov u Děčína
Kontakt:+420 731 210 753 www: uzelenehostromu@centrum.cz
Benefity KČT:Pojištění člena KČT.
Magazín:Článek o akci není k dispozici.
Web akce:Externí web akce není k dispozici.
Propozice:Vytisknout

ORGANIZAČNÍ POKYNY:

KČT odbor Janov navazuje na tradici 130 let svého vzniku a pořádá zájezd do Litoměřic. Zájezd bude zaměřen na 100 let od vzniku samostatného Československého státu. Areál Zahrady Čech v Litoměřicích se vrátí zpátky v čase o 100 let a vy budete mít tu možnost být u toho a prožít tak znovu události roku 1918. Areál se prostřednictvím 250 herců dobově. V neděli 28. 10. 2018, kdy dny budou patřit široké veřejnosti zažijete pocit, jaké to bylo v roce 1918, Co na vás bude čekat: - život tamní doby - představení významných osobností - nemocnice zdravotnictví ve své dobové podobě vše s herci ve skutečnosti - dobové sportovní náčiní a pomůcky - věda - škola základ života - školní léta viz Igor Hnízdo rovněž s herci - gastronomie - kultura a v neposlední řadě i slavnostní ceremoniály legionářů - průjezd TGM, národní lidové písně historické stánky, - víno - technika - zvířata ze statků a ještě mnohem více

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:

MÁM ZÁJEM O ÚČAST NA TÉTO TURISTICKÉ AKCI:

Zadejte vaše jméno: *
Zadejte váš telefon: *
Zadejte váš mail: *

Krátký vzkaz nebo dotaz k pořadateli akce:

Zadejte počet osob, včetně Vás, které na akci přihlašujete:

*Tyto údaje jsou odeslány výhradně na mail organizátora této konkrétní akce. Slouží k tomu, aby vás mohl zařadit na seznam účastníků a ověřit si vaši účast. Potvrzením tohoto formuláře souhlasíte s odesláním uvedených údajů. Vaše přihlášení k účasti si ověřte telefonicky na kontaktech pořadatele.

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI: