Detail turistické akce (propozice):

JEŠTĚ JSOU VOLNÁ MÍSTA

Jak vyzrát na internet • 1. ročník

počítačová gramotnost pro turisty seniory

13.4.2019

Metodická akce pro administrátory odborů a pořadatele akcí. Naučíme se efektivně používat internet k propagaci akcí, používat webový kalendář akcí, magazín turistických akcí, turistický bazar a další internetové aplikace. Možnost přespání a druhý den výlet na Janovskou rozhlednu, rozhlednu Růženka a Růžovský vrch.

Region:Děčínsko
Začátek:10.00 Hotel U Zeleného stromu v Janově
Konec:14.00 Hotel U Zeleného stromu v Janově
Délka trasy:metodická akce
Pořadatel:KČT Děčín
Organizátor:KČT Děčín
KontaktMartin Zíka, 775 855 303
Benefity KČT:
Propozice:Vytisknout
Web akce:

ORGANIZAČNÍ POKYNY:

Metodická akce je rozdělena do dvou jedena půl hodinových bloků, rozdělených přestávkou na oběd. V prvním bloku bude úvod do problematiky internetu a administrace webového kalendáře turistických akcí. Po obědě bude druhý blok na téma internetový turistický magazín ústecké oblasti a další aplikace. Pro ty, kdo setrvají do druhého dne bude připraven společenský večer s kytarou a druhý den výlet přes Janovskou a Růžovkou rozhlednu. Do Janova jezdí pravidelná linka DÚK z Děčína.

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:

Mám zájem o účast na této turistické akci:

Zadejte vaše jméno: *
Zadejte váš telefon: *
Zadejte váš mail: *

*Tyto údaje jsou odeslány výhradně na mail organizátora této konkrétní akce. Slouží k tomu, aby vás mohl zařadit na seznam účastníků a ověřit si vaši účast. Potvrzením tohoto formuláře souhlasíte s odesláním uvedených údajů. Vaše přihlášení k účasti si ověřte telefonicky na kontaktech pořadatele.

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI: