Detail turistické akce (propozice):

JEŠTĚ JSOU VOLNÁ MÍSTA

Krušnohorské letní vechtrování

Tři celodenní vejšlapy po okolí Miukulova a Moldavy

1.7.2019 - 4.7.2019

Během čtyřdenního pobytu na turistické základně Starý vechtr u Mikulova v Krušných horách absolvujeme 3 cca dvacetikilometrové výlety. Prozkoumáme Sklářskou naučnou stezku kolem Moldavy, Mikulovský okhruh přes Pramenáč a kolem Dubí a nakonec půvabnou trasu z Hrobu přes Stropník, Vlčí horu a Vrch Tří pánů. Podnikneme jak historický exkurz, tak výstup na několik vyhlídkových vrcholů v okolí. Podrobnější informace si můžete přečíst v Turistickém magazínu, viz odkaz níže.

Region:Teplicko
Začátek:11.30 Teplice Hlavní Nádraží - MHD) (pondělí)
Konec:18.40 Teplice Hlavní nádraží - MHD) (čtvrtek)
Délka trasy:20 + 22 + 22 km (3 etapy)
Pořadatel:KČT Děčín
Organizátor:Martin Zíka,
Kontakt:775 855 303
Benefity KČT:Sleva KČT ubytování.
Magazín:Otevřít článek o akci
Web akce:Externí web akce není k dispozici.
Propozice:Vytisknout

ORGANIZAČNÍ POKYNY:

Sraz účastníků je 1. 7. v 11.45 na stanici MHD Teplice, Hlavní nádraží. Autobus odjíždí v 12.00 do zastávky Mikulov, Chata Vitiška. Zde se ubytujeme na 3 noci. Ubytování s kapacitou 6 osob na palandách s možností přistýlky na karimatce. Pronájem chaty 360 Kč za noc (tzn. suprová cena 60 Kč za osobu a noc). Podmínky ubytování jednoduché, bez elektřiny, voda ve studánce. Spacáky s sebou. Na místě vybavená kuchyňka s plynovým vařičem. Restaurace cca 1 km. První den ubytování, výstup na Vitišku, obhlídka. Další tři dny absolvujeme pochody cca 20 km. Poslední den společně odjíždíme hned po pochodu v 18.05 do Teplic. Sebou potraviny na svačiny a pro jistotu 2l pitné vody.

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:

MÁM ZÁJEM O ÚČAST NA TÉTO TURISTICKÉ AKCI:

Zadejte vaše jméno: *
Zadejte váš telefon: *
Zadejte váš mail: *

Krátký vzkaz nebo dotaz k pořadateli akce:

Zadejte počet osob, včetně Vás, které na akci přihlašujete:

*Tyto údaje jsou odeslány výhradně na mail organizátora této konkrétní akce. Slouží k tomu, aby vás mohl zařadit na seznam účastníků a ověřit si vaši účast. Potvrzením tohoto formuláře souhlasíte s odesláním uvedených údajů. Vaše přihlášení k účasti si ověřte telefonicky na kontaktech pořadatele.

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI: