Tuzemské a zahraniční expedice pořádané KČT Ústecké oblasti:

AKCE JE OBSAZENA

RAKOUSKÉ ALPY - HORY A JEZERA + DREI TAGE WANDERUNG

55. ročník mezinárodních třídenních pochodů - 3TW - Knittelfeld (Štýrsko)

29.7.2017 - 6.8.2017

PROGRAM EXPEDICE:

Úspěšné tradiční akce KČT, odboru Loko Ústí nad Labem rekre se během let zúčastnily již celé generace turistů z Ústí n.L. a z celé republiky. Úžasnou atmosféru a dobrou partu můžete zažít i vy. V první části akce navštívíme oblast Kalkalpen, Hoch Schwabu, Seetaleralpen a Taury (variantní délka tras: cca 5 - 20 km), Klagenfurt/Graz ap. V rámci třídenního putování (3. -5. 8. 2017, zahájení ve středu večer) pak Steinplan; Hoch Alm + Secau; Adlerkuppe + Red Bul Ring u Zeltwegu v okolí Knittelfeldu (trasy 5 až 43 km dle výběru; 2. den možno zúčastnit se horského maratonu); snídaně, občerstvení po cestě, nerez koupaliště, na závěr tradiční Puchýřový bál s tombolou. Houby, borůvky, horské louky, koupání...

DOPRAVA:

Doprava tam a zpět vlastním autobusem, vč. po výletech. Odjezd 29.7.2017 z Ústí nad Labem v 7:00 - Praha hl.n. - Veselí nad Lužnicí žst. - Knittelfeld (via Gleinkersee v Kalkalpen). Návrat v neděli 6.8.2017 ráno z Knittelfeldu (via Leopoldsteinersee u Eizenerzu) - Veselí n.L. - Praha, s dojezdem do ÚL do 19:00, nebo dle dohody.

UBYTOVÁNÍ:

Rakouský pořadatel mezinárodních pochodů - 3TW nám umožňuje ubytování v ZŠ - Lindenaleenschule ve městě Knittelfeld (Štýrsko - Rakousko) ve třídách nebo ve vlastních stanech, nad rámec 3TW. Celodenně teplá voda ve sprchách. Při spaní ve třídách na matracích - spacáky vlastní.

STRAVOVÁNÍ:

Stravování (mimo 3TW) vlastní; po cestě tam nákup potravin do autobusu ještě v ČR, v místě ubytování možnost dozásobení, bufet a restaurace v místě. Nádobí sebou, varné konvice a malé PB vařiče sebou možné.

ORGANIZAČNÍ POKYNY:

Kapacita omezena počtem míst v autobusu, přihlaste se včas (zde, mailem, poštou, telefonem), neváhejte. Úhrada 3.500,- Kč do 20.6.2017, kdy bude také uzávěrka - později jen po dohodě. Způsob platby bude upřesněn po přihlášení. Zařazení k účasti bude následně včas potvrzeno, vč. upřesnění místa a času nástupu do autobusu. Účast na výletech na vlastní zodpovědnost. Sebou nutno platný OP nebo pas, osobní léky, vybavení do hor, mobil a nějaké to EURO navíc. Informace, připomínky a náměty - viz kontakt shora. Naše další akce - viz www.kctul.cz - akce

CENA:

Cena: 3.500,- Kč (doprava a režie) předem, + cca 55,- EURO (ubytování a startovné, děti do 15 let sleva) na místě. V ceně nejsou zahrnuty výdaje na lanovky, vstupné apod. Cestovní pojištění do zahraničí (nad pojištění KČT) - individuální.

ORGANIZÁTOR:

Magdalena Hunčová, Zahradní 300/4, 400 10 Ústí n. L, 606 849 229; mhuncova@hotmail.com

AGENTURA:

KČT - odbor Loko Ústí nad Labem rekre (kontakt: Magdalena Hunčová, 606 849 229, mhuncova@hotmail.com)

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:

Mám zájem o účast na této turistické akci:

Zadejte vaše jméno: *
Zadejte váš telefon: *
Zadejte váš mail: *

*Tyto údaje jsou odeslány výhradně na mail organizátora této konkrétní akce. Slouží k tomu, aby vás mohl zařadit na seznam účastníků a ověřit si vaši účast. Potvrzením tohoto formuláře souhlasíte s odesláním uvedených údajů. Vaše přihlášení k účasti si ověřte telefonicky na kontaktech pořadatele.

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI: