Tuzemské a zahraniční expedice pořádané KČT Ústecké oblasti:

AKCE JE OBSAZENA

ŠUMAVA Z OBOU STRAN 2017

Týden na Šumavě a v Bavorském lese

2.9.2017 - 10.9.2017

PROGRAM EXPEDICE:

Pěší turistika v oblasti Šumavy a Bavorského lesa, s využitím vlastního autobusu, ubytování turistické. V průběhu týdne výlety dle počasí a dohody: Strážný – zřícenina Kunžvart – Polka / Horní Vltavice; Pasov; Kubova Huť – rozhledna Boubín a Srní vrch; Borová Lada – Chalupnická slať; Neuschönau – rozhledna korunami stromů a ZOO, případně Hohlstein; Prášily – Vchynice Tetov nebo Modrava – (slatě) – Prášily; Špičácké sedlo – vodopád Bílá strž – Hamry; po cestách borůvky, brusinky, houby... Po cestě tam a zpět navštívíme Příbram a Kašperské hory, případně Žebrák a Točník.

DOPRAVA:

Nástup do autobusu v Ústí nad Labem, v Praze u hl. nádraží, nebo i po cestě. Předpokládaný odjezd z Ústí nad Labem v sobotu 2.9.2017 v ranních hodinách, návrat do Ústí nad Labem přes Prahu v neděli 10.9.2017 v odpoledních hodinách.

UBYTOVÁNÍ:

Ubytování v chatě KČT v Prášilech. Členové KČT s platnou legitimací, a také děti, mají slevu.

STRAVOVÁNÍ:

Vlastní, s využitím plně vybavené kuchyňky. V Prášilech je obchod s potravinami, restaurace (také infocentrum s internetem, pošta, zastávka zelených autobusů, arboretum, lanová dráha atd.)

ORGANIZAČNÍ POKYNY:

Přihláška a platba do 30. 6. 2017, nebo po dohodě. Účast na výletech ve variantách „pro náročné i nenáročné“ je dobrovolná a na vlastní zodpovědnost. Po přihlášce (zde, mailem, poštou či telefonem / SMS) zašleme podrobnější informace vč. ohledně plateb. Zařazení potvrdíme a místo a čas nástupu do autobusu upřesníme včas. Naše další akce - viz www.kctul.cz - akce

CENA:

Cena: 2 800,- Kč (doprava autobusem Ústí n.L. a zpět + po Šumavě a režie). Cena nezahrnuje: ubytování (hradí se přímo ubytovateli na místě), lanovky, vstupy, výdaje v SRN v EURO, pojištění na cesty do zahraničí (nad pojištění KČT) ap.

ORGANIZÁTOR:

Magdalena Hunčová, Zahradní 300/4, 400 10 Ústí n. L, 606 849 229; mhuncova@hotmail.com

AGENTURA:

KČT - odbor Loko Ústí nad Labem rekre (kontakt: Magdalena Hunčová, 606 849 229, mhuncova@hotmail.com)

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:

Mám zájem o účast na této turistické akci:

Zadejte vaše jméno: *
Zadejte váš telefon: *
Zadejte váš mail: *

*Tyto údaje jsou odeslány výhradně na mail organizátora této konkrétní akce. Slouží k tomu, aby vás mohl zařadit na seznam účastníků a ověřit si vaši účast. Potvrzením tohoto formuláře souhlasíte s odesláním uvedených údajů. Vaše přihlášení k účasti si ověřte telefonicky na kontaktech pořadatele.

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI: