Tuzemské a zahraniční expedice pořádané KČT Ústecké oblasti:

AKCE JE OBSAZENA

LUŽICKÉ HORY 2017

+ Žitavské hory a okolí v ČR a SRN

20.5.2017 - 27.5.2017

PROGRAM EXPEDICE:

Pěší turistika - hory, přírodní zajímavosti, památky. Výlety v oblasti Lužických hor (např. Jedlová a Tolštejn, Ortel), Sokol, Dlouhá hora, Ještědský hřbet, Žitavské hory (např. Oybin a okolí, Sommerberg a Strassberg, Žitava), Berzdorfer See, klášter Marienthal - Ostritz, Zhořelec. Délka pěších výletů variabilně: cca 5 - 20 km, výlety na vlastní zodpovědnost. Trasy budou upřesněny.

DOPRAVA:

Doprava tam a zpět + po výletech je zajištěna vlastním autobusem.

UBYTOVÁNÍ:

Ubytování turistické (chata ap.). Předpokládaná cena za den a osobu: cca 200 až 250 Kč.

STRAVOVÁNÍ:

Stravování z vlastních zásob, s využitím vybavené kuchyňky, atd.

ORGANIZAČNÍ POKYNY:

Účast na výletech (ve variantách „pro náročné i nenáročné“) je dobrovolná, na vlastní zodpovědnost. Trasy a podmínky budou upřesněny. Uzávěrka přihlášek (vč. zálohy a doplatku) je 30. 4. 2017. Naše další akce - viz www.kctul.cz - akce

CENA:

Předpokládaná cena za dopravu a režii: 1 500 Kč na osobu. Přihlášky a zálohy (1 000 Kč) do 27.ledna 2017 (blokace ubytování). Doplatek do 30. 4. 2017, později dle dohody. V ceně není zahrnuto ubytování (bude placeno na místě samém), vstupy, stravování, výdaje v SRN. Způsob platby: hotově či na účet, data budou upřesněna.

ORGANIZÁTOR:

Magdalena Hunčová, Zahradní 300/4, 400 10 Ústí n. L, 606 849 229; mhuncova@hotmail.com

AGENTURA:

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:

Mám zájem o účast na této turistické akci:

Zadejte vaše jméno: *
Zadejte váš telefon: *
Zadejte váš mail: *

*Tyto údaje jsou odeslány výhradně na mail organizátora této konkrétní akce. Slouží k tomu, aby vás mohl zařadit na seznam účastníků a ověřit si vaši účast. Potvrzením tohoto formuláře souhlasíte s odesláním uvedených údajů. Vaše přihlášení k účasti si ověřte telefonicky na kontaktech pořadatele.

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI: