Tuzemské a zahraniční expedice pořádané KČT Ústecké oblasti:

AKCE JE OBSAZENA

ZA KRÁSAMI ČESKO - SASKÉHO POMEZÍ A LUŽICKÝCH HOR

pěší turistika pro "náročné" i "nenáročné" (20. - 27. 5. 2018)

20.5.2018 - 27.5.2018

PROGRAM EXPEDICE:

Společné výlety po zajímavých místech Česko-Saského Švýcarska a Lužických hor, s ubytováním v Herberku Ferdinanda Dobrotivého ve Sloupu v Čechách. Na saské straně navštívíme např. Kleiner Winterberg, Hohenstein, Bastei, Marienthal, na české straně můžeme navštívit např. hrad Sloup a okolí, unikátní lesní hřbitov v Novém Boru a památník hrdinům z Rumburské vzpoury, Klíč, Lemberk, Ortel, sklárna Ajeto v Lindavě a technická díla u Velenic, apod. ... po dohodě dle zájmu, počasí a dostupnosti. V místě je také koupaliště na Radvaneckém rybníce. Dobu pobytu lze po dohodě zkrátit (od 20. do 25.5.2018).

DOPRAVA:

Doprava vlastní a hromadná, místo nástupu: Herberk Ferdinanda Dobrotivého ve Sloupu v Čechách mezi 11:00 - 12:00 (nebo po dohodě). K návštěvě Saského Švýcarska (úterý až čtvrtek) máme vlastní autobus. U Herberku lze parkovat.

UBYTOVÁNÍ:

Herberk Ferdinanda Dobrotivého ve Sloupu v Čechách (vybavená lůžka). Nutné přezůvky a vlastní ručník. Vlastní spacák = sleva 20,- Kč na noc.

STRAVOVÁNÍ:

Vlastní - k dispozici vybavená kuchyňka vč. lednice, hospody a obchod v okolí.

ORGANIZAČNÍ POKYNY:

Uvolnila se ještě 2 místa - přihláška bude potvrzena po zaplacení částky 1 500,- Kč (bus, rezervaci ubytování a režie). Účast na výletech na vlastní zodpovědnost účastníků. Základní pojištění účastníků v rámci pojištění KČT. Sebou nutný OP nebo pas, nějaké to Euro kapesného, přezůvky a vlastní ručníky.

CENA:

Částka 1 500,- Kč hrazená předem (bankovní kontakt zašleme obratem) obsahuje dopravu autobusem do SRN (3 x), rezervaci ubytování, režii + místní poplatek. V částce není zahrnut doplatek ubytování, výdaje na stravování, vstupné apod. V případě pobytu po kratší dobu (20. - 25.5. 2018) bude cena ubytování upravena. Vlastní spacák = sleva 20,- Kč na noc.

ORGANIZÁTOR:

Magdalena Hunčová, za odbor KČT Loko Ústí nad Labem rekre

AGENTURA:

KČT - odbor Loko Ústí nad Labem rekre (kontakt: Magdalena Hunčová, 606 849 229, mhuncova@hotmail.com)

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:

Mám zájem o účast na této turistické akci:

Zadejte vaše jméno: *
Zadejte váš telefon: *
Zadejte váš mail: *

*Tyto údaje jsou odeslány výhradně na mail organizátora této konkrétní akce. Slouží k tomu, aby vás mohl zařadit na seznam účastníků a ověřit si vaši účast. Potvrzením tohoto formuláře souhlasíte s odesláním uvedených údajů. Vaše přihlášení k účasti si ověřte telefonicky na kontaktech pořadatele.

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI: