Tuzemské a zahraniční expedice pořádané KČT Ústecké oblasti:

JEŠTĚ JSOU VOLNÁ MÍSTA

RAKOUSKÉ ALPY - HORY A JEZERA (28. 7. - 5. 8 2018) + 3TW KNITTELFELD • 41. ROČNÍ

56. ročník Internationale Dreitage Wanderung - Knittelfeld (Štýrsko)

28.7.2018 - 5.8.2018

PROGRAM EXPEDICE:

Pro velký zájem se akce uskuteční i tento rok. Jde o úspěšnou tradiční akci KČT, odboru Loko Ústí nad Labem rekre, které se během let zúčastnily již celé generace turistů z Ústí n.L. a z celé republiky. Úžasnou atmosféru a dobrou partu můžete zažít i vy. Levné ubytování v ZŠ - Lindenaleenschule ve městě Knittelfeld (Štýrsko - Rakousko) ve třídách nebo ve vlastních stanech nad rámec termínu 3TW. Doprava vlastním autobusem z Ústí nad Labem (via Praha a Veselí nad Lužnicí), po výletech a zpět. V první části navštívíme oblast Kalkalpen, Hoch Schwabu a Taury (variantní délka tras: cca 5 - 20 km), Klagenfurt/Graz. V rámci třídenního putování (2. -4. 8. 2018, zahájení ve středu večer) Steinplan; Hoch Alm + Secau; Adlerkuppe + Red Bul Ring u Zeltwegu v okolí Knittelfeldu (trasy 5 až 43 km dle výběru; možno zúčastnit se horského maratonu); snídaně, občerstvení po cestě, nerez koupaliště, na závěr tradiční puchýřový bál s tombolou. Houby, borůvky, horské louky, koupání.

DOPRAVA:

vlastním autobusem z Ústí nad Labem dne 28.7.2018 s možností přistoupení v Praze a ve Veselí nad Lužnicí

UBYTOVÁNÍ:

ve třídách na lehátku, anebo vlastním stanu, v základní škole na Lindenalee v Knittelfeldu

STRAVOVÁNÍ:

vlastní, možnost nákupu potravin do busu po cestě tam v ĆR, Billa a restaurace v blízkosti, po cestách stravování možné v horských chatách.

ORGANIZAČNÍ POKYNY:

Cena: 3.500,- Kč (doprava a režie) předem + cca 60,- EURO (ubytování a startovné, děti do 15 let sleva) na místě. Po přihlášení (mailem, poštou nebo telefonem/SMS) zašleme bližší informace, vč. k platbě. Zařazení potvrdíme, odjezd upřesníme. Účast na výletech na vlastní zodpovědnost.

CENA:

Cena: 3.750,- Kč (doprava a režie) pořadateli předem:záloha 2.000,- Kč do 10.5.2018, celá úhrada do 20.6.2018 (nebo po dohodě). + cca 60,- EURO (ubytování a startovné, děti do 15 let sleva) na místě. Výdaje za lanovky, vstupy apod. nejsou v ceně zahrnuty.

ORGANIZÁTOR:

Magdalena Hunčová, Zahradní 300/4, 400 10 Ústí n. L, 606 849 229; mhuncova@hotmail.com

AGENTURA:

KČT - odbor Loko Ústí nad Labem rekre (kontakt: Magdalena Hunčová, 606 849 229, mhuncova@hotmail.com)

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:

Mám zájem o účast na této turistické akci:

Zadejte vaše jméno: *
Zadejte váš telefon: *
Zadejte váš mail: *

*Tyto údaje jsou odeslány výhradně na mail organizátora této konkrétní akce. Slouží k tomu, aby vás mohl zařadit na seznam účastníků a ověřit si vaši účast. Potvrzením tohoto formuláře souhlasíte s odesláním uvedených údajů. Vaše přihlášení k účasti si ověřte telefonicky na kontaktech pořadatele.

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI: