Tuzemské a zahraniční expedice pořádané KČT Ústecké oblasti:

JEŠTĚ JSOU VOLNÁ MÍSTA

ŠUMAVA Z OBOU STRAN (1.9. - 9. 9. 2018) • 5. ROČNÍK

Týden na Šumavě a v Bavorském lese

1.9.2018 - 9.9.2018

PROGRAM EXPEDICE:

Pěší turistika v oblasti Šumavy a Bavorského lesa, s využitím vlastního autobusu, ubytování v turistické ubytovně Prášily. Vlastním autobusem z Ústí nad Labem - Praha hl. n. – Prášily. V průběhu týdne výlety dle počasí a dohody (lze doplnit či upravit), zejména: okolí Kdyně vč. Korábu; Knížecí stolec v Boletickém v.ú.; Prášily - Scheuerecberg; Neurittsteig - Rotes Kreuz; Eck - Grosser Riedelstein (lanovkou) = Kaitersberg-Panorama-Weg a Riedelstein-Rundweg; Eck - Schwarzeg a Schwarzbach (příp. přes Heugstatt) do Lohberghitte; jezero Laka nebo okolí Modravy či Kvildy; Trojstoličník nebo Falkenstein.

DOPRAVA:

vlastní autobus s odjezdem z Ústí nad Labem 1.9.2018, s možností nástupu v Praze u hl.n.

UBYTOVÁNÍ:

chata KČT Prášily (vybavené pokoje)

STRAVOVÁNÍ:

vlastní (vybavená kuchyňka v ubytovně, restaurace a obchod v okolí)

ORGANIZAČNÍ POKYNY:

Úhrada do 30. 6. 2018 (nebo po dohodě). Cena: 2 800,- Kč (doprava autobusem Ústí n.L. a zpět + po Šumavě a režie), nezahrnuje ubytování (hradí se přímo ubytovateli na místě (členové KČT sleva), dtto lanovky, vstupy, výdaje v SRN v EURO, pojištění na cesty do zahraničí (nad rozsah pojištění KČT) ap. Účast na výletech (ve variantách „pro náročné i nenáročné“) je dobrovolná a na vlastní zodpovědnost. Po přihlášce (mailem, poštou či telefonem / SMS) zašleme podrobnější informace, vč. k platbám. Ubytovací kapacita omezena, přihlaste se včas. Sebou nutno platný OP nebo pas, osobní léky, vybavení do hor, mobil, nějaké to EURO a dobrou náladu.

CENA:

Cena: 2 800,- Kč doprava a režie pořadateli, + cca 2 000 ,- Kč za 8 nocí ubytovateli (se slevou KČT - Eurobeds 1.600,- Kč).

ORGANIZÁTOR:

Magdalena Hunčová, Zahradní 300/4, 400 10 Ústí n. L, 606 849 229; mhuncova@hotmail.com

AGENTURA:

KČT - odbor Loko Ústí nad Labem rekre (kontakt: Magdalena Hunčová, 606 849 229, mhuncova@hotmail.com)

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:

Mám zájem o účast na této turistické akci:

Zadejte vaše jméno: *
Zadejte váš telefon: *
Zadejte váš mail: *

*Tyto údaje jsou odeslány výhradně na mail organizátora této konkrétní akce. Slouží k tomu, aby vás mohl zařadit na seznam účastníků a ověřit si vaši účast. Potvrzením tohoto formuláře souhlasíte s odesláním uvedených údajů. Vaše přihlášení k účasti si ověřte telefonicky na kontaktech pořadatele.

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI: