Tuzemské a zahraniční expedice pořádané KČT Ústecké oblasti:

JEŠTĚ JSOU VOLNÁ MÍSTA

ŠUMAVA Z OBOU STRAN (1.9. - 9. 9. 2018) • 5. ROČNÍK

Týden na Šumavě a v Bavorském lese

1.9.2018 - 9.9.2018

PROGRAM EXPEDICE:

Pěší turistika v oblasti Šumavy a Bavorského lesa, s využitím vlastního autobusu, ubytování v turistické ubytovně Prášily. Vlastním autobusem z Ústí nad Labem- Praha hl. n. – Prášily; v průběhu týdne výlety dle počasí a dohody. Bude upřesněno.

DOPRAVA:

vlastní autobus s odjezdem z Ústí nad Labem 1.9.2018, s možnost nástupu v Praze

UBYTOVÁNÍ:

chata KČT Prášily

STRAVOVÁNÍ:

vlastní

ORGANIZAČNÍ POKYNY:

Úhrada do 30. 6. 2018 (nebo po dohodě). Cena: 2 800,- Kč (doprava autobusem Ústí n.L. a zpět + po Šumavě a režie), nezahrnuje ubytování (hradí se přímo ubytovateli na místě (členové KČT sleva), dtto lanovky, vstupy, výdaje v SRN v EURO, pojištění na cesty do zahraničí nad pojištění KČT ap. Účast na výletech (ve variantách „pro náročné i nenáročné“) je dobrovolná a na vlastní zodpovědnost. Po přihlášce (mailem, poštou či telefonem / SMS) zašleme podrobnější informace vč. ohledně plateb. Kapacita omezena počtem míst v autobusu, přihlaste se včas. V ceně nejsou zahrnuty výdaje na lanovky, vstupné apod. Cestovní pojištění do zahraničí (nad pojištění KČT) - individuální. Pěší túry na vlastní zodpovědnost. Sebou nutno platný OP nebo pas, osobní léky, vybavení do hor, mobil. Stravování (mimo 3TW) vlastní; po cestě tam nákup potravin do autobusu v ČR, v místě ubytování možnost dozásobení, bufet, restaurace. Nádobí své, varné konvice a malé PB vařiče sebou možné.

CENA:

Cena: 2 800,- Kč doprava a režie pořadateli + cca 2 000 ,- Kč ubytovateli (se slevou KČT - Eurobeds 1.600,- Kč) za 8 nocí.

ORGANIZÁTOR:

Magdalena Hunčová, Zahradní 300/4, 400 10 Ústí n. L, 606 849 229; mhuncova@hotmail.com

AGENTURA:

KČT - odbor Loko Ústí nad Labem rekre (kontakt: Magdalena Hunčová, 606 849 229, mhuncova@hotmail.com)

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:

Mám zájem o účast na této turistické akci:

Zadejte vaše jméno: *
Zadejte váš telefon: *
Zadejte váš mail: *

*Tyto údaje jsou odeslány výhradně na mail organizátora této konkrétní akce. Slouží k tomu, aby vás mohl zařadit na seznam účastníků a ověřit si vaši účast. Potvrzením tohoto formuláře souhlasíte s odesláním uvedených údajů. Vaše přihlášení k účasti si ověřte telefonicky na kontaktech pořadatele.

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI: