Tuzemské a zahraniční expedice pořádané KČT Ústecké oblasti:

AKCE JE OBSAZENA

TURISTICKÝ ZÁJEZD SLOVINSKO-HORY A JEZERA

"Po stopách Julia Kugyho - 9. ročník“ (10.8. - 18.8.2018)

10.8.2018 - 18.8.2018

PROGRAM EXPEDICE:

Turistický zájezd je zaměřen na aktivní poznávání krás Slovinských hor a jezer vč. Triglavského národního parku, koupání v termálním jezeře Bled. Výlety: vrchol Golice/ 1835 m.n.m/.; vrchol Mangartu /2679 m.n.m./; jezero Bled a okolí; 2 denní putování na Triglav /2864 m.n.m/ přes Vodnikov dom - Dom Planika - stěna Komarča - Koča při Savici; hřebenová hora Crna Prst/1835 m.n.m./. Změna programu je v případě nepříznivého počasí vyhrazena.

DOPRAVA:

Vlastním autobusem, odjezd 10.8.2018: Milešov 21:30, z Ústí n. L. zimní stadion ve 22:00, Lovosice parking Billa 22:30, Praha hl. nádraží ve23:30. Návrat 18.8.2018 ve večerních hodinách se stejnými zastávkami.

UBYTOVÁNÍ:

Noclehy v kempu (stany i postele) - bude upřesněno.

STRAVOVÁNÍ:

Stravování individuální - v kempu, či v blízké restauraci.

ORGANIZAČNÍ POKYNY:

Přihlášky a úhrada ceny do 30.6.2018, resp. do naplnění kapacity akce. Pohyb v horách je na vlastní odpovědnost účastníka. Základní cestovní pojištění účastníků na turistiku je kryto pojištěním KČT, individuálně se lze navíc pojistit u své pojišťovny. Turistika je koncipována tak, aby se dalo dle fyzických sil kdykoliv obrátit a vrátit nazpět k autobusu, kromě 2 denní túry (kterou lze nahradit denními výlety). Každý den večer před túrou budou účastníci podrobně seznámeni s trasou a obdrží kopii turistické mapy. Poslední pokyny účastníkům - včas před odjezdem.

CENA:

Cena akce: 4 450,-Kč (obsahuje dopravu tam a zpět, dopravu dle programu během pobytu, dálniční a silniční poplatky, průvodcovské služby, mapky pro účastníky a další režijní náklady, zahajovací a ukončovací přípitek). Uvedená cena nezahrnuje noclehy, stravování, ani žádné další výdaje. Eura na ubytování (nad rámec ceny akce) se budou vybírat individuálně na místě, dle toho, jak kdo bude spát. Nejsou v ceně zájezdu.

ORGANIZÁTOR:

Karel Hunča, kontakt: +420 602 745 404, hunca@volny.cz

AGENTURA:

KČT Loko Ústí nad Labem rekre

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:

Mám zájem o účast na této turistické akci:

Zadejte vaše jméno: *
Zadejte váš telefon: *
Zadejte váš mail: *

*Tyto údaje jsou odeslány výhradně na mail organizátora této konkrétní akce. Slouží k tomu, aby vás mohl zařadit na seznam účastníků a ověřit si vaši účast. Potvrzením tohoto formuláře souhlasíte s odesláním uvedených údajů. Vaše přihlášení k účasti si ověřte telefonicky na kontaktech pořadatele.

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI: