Tuzemské a zahraniční expedice pořádané KČT Ústecké oblasti:

JEŠTĚ JSOU VOLNÁ MÍSTA

ŠUMAVA Z OBOU STRAN - 6. ROČNÍK

Týden na Šumavě a v Bavorském lese

31.8.2019 - 7.9.2019

PROGRAM EXPEDICE:

Pěší turistika v oblasti Šumavy a Bavorského lesa, s využitím vlastního autobusu, ubytování v penzionu v Kvildě, vlastní stravování (vybavená kuchyňka k dispozici). Autobusem z Ústí nad Labem s možným nástupem v Praze hl. n. V průběhu týdne výlety dle počasí a dohody, např. Černá hora (1315 mnm); Knížecí stolec v Boletickém v. ú.; Grosser Pfahl (Wiechtach) a Weissenstein; Luzen / Luzný (1373 mnm) a Hohlstein z Finsterau, Kaskáda na Koňském potoce a Plešné jezero; Medvědí stezkou kolem Perníku, a to ve variantách pro náročné i nenáročné (5 - 20 km denně).

DOPRAVA:

Vlastním autobusem: 31.8.2019 z Ústí nad Labem, přistoupit lze v Praze. Nákup do autobusu v Českých Budějovicích; návrat v sobotu 7. 9. 2019 do Prahy a Ústí nad Labem.

UBYTOVÁNÍ:

Po celý týden ubytování v penzionu na Kvildě

STRAVOVÁNÍ:

Z vlastních zásob - s nákupem potravin po cestě tam a v ubytování blízkém obchodě, či stravování v restauraci, v penzionu je plně vybavená kuchyňka).

ORGANIZAČNÍ POKYNY:

Sebou nutno platný OP nebo pas, osobní léky, vybavení do hor, mobil. Pěší túry na vlastní zodpovědnost. Přihlášky do 20.3.2019. Úhrada 2.800,- Kč do 31. 5. 2019, nebo po dohodě (bankovní spojení sdělíme po zařazení).

CENA:

Doprava a režie 2.800,- Kč, ubytování cca 300,- až 400,- Kč na os. a noc - (sleva pro důchodce, děti a členy odboru KČT Loko ÚL rekre).

ORGANIZÁTOR:

Magdalena Hunčová, Ústí n. L, 606 849 229; mhuncova@hotmail.com

AGENTURA:

KČT - odbor Loko Ústí nad Labem rekre (kontakt: Magdalena Hunčová, 606 849 229, mhuncova@hotmail.com)

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:

Mám zájem o účast na této turistické akci:

Zadejte vaše jméno: *
Zadejte váš telefon: *
Zadejte váš mail: *

*Tyto údaje jsou odeslány výhradně na mail organizátora této konkrétní akce. Slouží k tomu, aby vás mohl zařadit na seznam účastníků a ověřit si vaši účast. Potvrzením tohoto formuláře souhlasíte s odesláním uvedených údajů. Vaše přihlášení k účasti si ověřte telefonicky na kontaktech pořadatele.

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI: