Tuzemské a zahraniční expedice pořádané KČT Ústecké oblasti:

JEŠTĚ JSOU VOLNÁ MÍSTA

RAKOUSKÉ ALPY - HORY A JEZERA + 3TW KNITTELFELD

57. ročník Internationale Dreitage Wanderung - Knittelfeld (Štýrsko)

3.8.2019 - 11.8.2019

PROGRAM EXPEDICE:

Úspěšné tradiční akce KČT odboru Loko Ústí nad Labem rekre se během let zúčastnily již celé generace turistů z celé republiky. Úžasnou atmosféru a dobrou partu můžete zažít i vy. Pěší výlety pro náročné i nenáročné: 5 - 20 km dle výběru. Cíle: Windischgarten (Kalkalpen); Mariazell (Türnitzer Alpen) - Erlaufsee a Erzherzog-Johann-Aussichtswarte); Zirbitzkogel (Seetaler Alpen); Turracher Höhe (Gurktaler Alpen); Ingeringsee a Hoch Reichard (Niedere Tauern). V rámci třídenního putování (7. -10. 8. 2019) pak Steinplan, Hoch Alm + Secau, Adlerkuppe + Red Bul Ring u Zeltwegu - (trasy 5 až 43 km dle vlastní volby; možno zúčastnit se i horského maratonu); po čas 3TW snídaně, občerstvení po cestě, nerez koupaliště, na závěr tradiční puchýřový bál s tombolou. Houby, borůvky, horské louky, koupání.

DOPRAVA:

Doprava vlastním autobusem z Ústí nad Labem (via Praha a Veselí nad Lužnicí), po výletech a zpět. V sobotu 3.8.2019 odj. z Ústí nad Labem záp. nádr. Návrat během neděle s odjezdem z Knittelfeldu v brzkých ranních hodinách, nebo dle dohody.

UBYTOVÁNÍ:

Levné ubytování v ZŠ - Lindenaleenschule ve městě Knittelfeld (Štýrsko - Rakousko) ve třídách nebo ve vlastních stanech po celý týden. Celodenně teplá voda ve sprchách. Spacáky vlastní, vlastní stan.

STRAVOVÁNÍ:

Stravování vlastní; po cestě tam nákup potravin do autobusu v ČR, v místě ubytování možnost dozásobení, bufet, restaurace. Nádobí své, varné konvice a malé PB vařiče sebou možné. Lednička není k dispozici.

ORGANIZAČNÍ POKYNY:

Přihláška do 31.3.2019. Po přihlášení (mailem, poštou nebo telefonem/SMS) zašleme bližší informace, vč. k platbě. Zařazení potvrdíme, odjezd upřesníme. Kapacita omezena počtem míst v autobusu, přihlaste se do 31.3.2019. Sebou nutno platný OP nebo pas, osobní léky, vybavení do hor, mobil. Informace, připomínky a náměty - viz kontakt shora. Trasy budou upřesněny.

CENA:

Cena: 3.700,- Kč (doprava a režie) předem + cca 65,- EURO (ubytování a startovné, děti do 15 let sleva) na místě. Záloha 2.000,- Kč do 10.5.2019, celá úhrada do 20.6.2019 (nebo po dohodě). V ceně nejsou zahrnuty výdaje na lanovky, vstupné apod. Cestovní pojištění do zahraničí (nad pojištění KČT) je individuální.

ORGANIZÁTOR:

Magdalena Hunčová, Ústí n. L, 606 849 229; mhuncova@hotmail.com

AGENTURA:

KČT Loko Ústí nad Labem rekre

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:

Mám zájem o účast na této turistické akci:

Zadejte vaše jméno: *
Zadejte váš telefon: *
Zadejte váš mail: *

*Tyto údaje jsou odeslány výhradně na mail organizátora této konkrétní akce. Slouží k tomu, aby vás mohl zařadit na seznam účastníků a ověřit si vaši účast. Potvrzením tohoto formuláře souhlasíte s odesláním uvedených údajů. Vaše přihlášení k účasti si ověřte telefonicky na kontaktech pořadatele.

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI: