Tuzemské a zahraniční expedice pořádané KČT Ústecké oblasti:

JEŠTĚ JSOU VOLNÁ MÍSTA

JIZERSKÉ HORY A OKOLÍ (25.5. - 1.6.2019)

v režimu rekre

1.1.1970

PROGRAM EXPEDICE:

Znovu objevujeme krásu Jizerských hor, tentokrát se vedle krásného okolí Albrechtic a širšího prostoru Jizerských hor můžeme podívat i na Frýdlantsko, Kozí hřbety (Polsko) a okolí Harrachova. Účastníci se mohou zúčastnit celé akce, nebo jen její části, túry jsou voleny pro náročné i nenáročné v délce 5 - 20 km; výlety z místa ubytování nebo v dosahu hromadné dopravy. Cena vč. ubytování lidová.

DOPRAVA:

Vlastní + hromadná doprava. Začínáme v Ústí nad Labem, místo zahájení akce: Albrechtice v Jizerských horách.

UBYTOVÁNÍ:

Penzion U Špičáku v Albrechticích v Jizerských horách (cca 600 m od žst Tanvaldský Špičák. Vlak z Josefova Dolu nebo Smržovky, bus z Tanvaldu.

STRAVOVÁNÍ:

Vlastní. Možnost sjednat snídaně či polopenzi na místě.

ORGANIZAČNÍ POKYNY:

Podrobnosti k výletům budou prezentovány cca koncem dubna. Cíle výletů lze měnit po dohodě s účastníky dle počasí a dostupnosti hromadnou dopravou. Pěší túry na vlastní zodpovědnost. Sebou platný OP nebo pas, osobní léky, vybavení do hor, mobil. Předběžné přihlášky do 28.2.2019, záloha do 15.3.2019, doplatek (výše dle zájmu o snídaně či polopenzi) do 30.4.2019, anebo po dohodě. Informace k platbě zašleme po potvrzení o zařazení dle pořadí přihlášek.

CENA:

Záloha 1.700,- Kč, doplatek dle rozsahu ubytování a stravování.

ORGANIZÁTOR:

Magdalena Hunčová, Ústí n. L, 606 849 229; mhuncova@hotmail.com

AGENTURA:

KČT Loko Ústí nad Labem rekre

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:

Mám zájem o účast na této turistické akci:

Zadejte vaše jméno: *
Zadejte váš telefon: *
Zadejte váš mail: *

*Tyto údaje jsou odeslány výhradně na mail organizátora této konkrétní akce. Slouží k tomu, aby vás mohl zařadit na seznam účastníků a ověřit si vaši účast. Potvrzením tohoto formuláře souhlasíte s odesláním uvedených údajů. Vaše přihlášení k účasti si ověřte telefonicky na kontaktech pořadatele.

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI: