Tuzemské a zahraniční expedice pořádané KČT Ústecké oblasti:

JEŠTĚ JSOU VOLNÁ MÍSTA

JIZERSKÉ HORY A OKOLÍ

v režimu rekre

25.5.2019 - 1.6.2019

PROGRAM EXPEDICE:

Znovu objevujeme krásu Jizerských hor, tentokrát se vedle krásného okolí Albrechtic (Špičák atd.) a širšího prostoru Jizerských hor (vodopády na Černé Desné a přehrada Souš, protržená přehrada nad Josefovým Dolem a rozhledna Na Čihadle, Jizera, Libverda a Kočičí kameny a další, podíváme i na Kozí hřbety (Polsko). Túry jsou voleny pro náročné i nenáročné v délce 5 - 20 km; Cíle lze upravovat po dohodě, podle počasí a dostupnosti dopravou. Cena vč. ubytování a polopenze je lidová.

DOPRAVA:

Vlastní + hromadná doprava. Místo zahájení akce: Albrechtice v Jizerských horách č. 243 - Penzion U Špičáku - v sobotu po 15:00 hod (resp. do 20:00 - dle domluvy). Penzion se nachází cca 600 m od žst Tanvaldský Špičák. Vlak z Josefova Dolu nebo Smržovky, bus z Tanvaldu.

UBYTOVÁNÍ:

Penzion U Špičáku v Albrechticích v Jizerských horách.

STRAVOVÁNÍ:

Polopenze v ceně, stravování přímo v penzionu.

ORGANIZAČNÍ POKYNY:

Podrobnější informace o výletech budou zveřejněny dodatečně. Cíle výletů lze měnit po dohodě s účastníky dle počasí a dostupnosti dopravou. Pěší túry na vlastní zodpovědnost. Sebou platný OP nebo pas, osobní léky, vybavení do hor, mobil, případně pár EUR. Předběžné přihlášky do 31. 3. 2019 (mailem či telefonem - viz kontakt ); zařazení potvrdíme a zašleme pokyny pro platby, vč. bankovního spojení. Záloha ve výši 1 500,- Kč do 15. 4. 2019, doplatek do 15. 5. 2019. Pozdější přihlášky a platby - podle obsazenosti akce a po dohodě.

CENA:

Cena akce vč. polopenze 3.200,- Kč (sleva možná). Do uvedené ceny nejsou zahrnuty výdaje na vstupy, lanovky atd.

ORGANIZÁTOR:

Magdalena Hunčová, Ústí n. L, 606 849 229; mhuncova@hotmail.com

AGENTURA:

KČT Loko Ústí nad Labem rekre

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:

Mám zájem o účast na této turistické akci:

Zadejte vaše jméno: *
Zadejte váš telefon: *
Zadejte váš mail: *

*Tyto údaje jsou odeslány výhradně na mail organizátora této konkrétní akce. Slouží k tomu, aby vás mohl zařadit na seznam účastníků a ověřit si vaši účast. Potvrzením tohoto formuláře souhlasíte s odesláním uvedených údajů. Vaše přihlášení k účasti si ověřte telefonicky na kontaktech pořadatele.

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI: