Novoroční čtyřlístek 2017

Novoroční čtyřlístek 2017

Již od roku 2004 pořádají členové Klubu českých turistů sérii novoročních pochodů pod hlavičkou „Novoroční čtyřlístek“. Tím byla založena tradice pochodů. Od roku 2008 se v rámci pochodů vybírají peněžní prostředky na podporu výstavby bezbariérových turistických tras pro vozíčkáře. I na Nový rok 2017 je připravena řada pochodů po celé České republice, které se k této ušlechtilé myšlence hlásí, a kterých se můžete zúčastnit i Vy. Podrobný seznam akcí NČ 2017 naleznete na webu KČT, či v kalendáři akcí uvedených dále.Čtyři novoroční dobré skutky:

(Jak na Nový rok, tak po celý rok – staré české přísloví)1. Jdi na Nový rok na výlet – překonej svou pohodlnost a udělej něco pro sebe.

2. Pozvi někoho ze svého okolí – udělej radost někomu ze svých bližních tím, že jej vezmeš s sebou.

3. Poznej kus přírody – projdi maličký kousek vlasti a poznej ho vlastními smysly.

4. Přispěj potřebným – částkou od 20 Kč výše na konto, vyhlášené KČT na podporu aktivit pro zdravotně handicapované spoluobčany. Získané prostředky budou využity na vyznačení turistické trasy pro vozíčkáře. Přispět můžeš i přímo na účet č.: 51-0938150237/0100. Více na www.kct.czUčiníš-li tyto čtyři dobré skutky, obdrží v cíli výletu odznak Novoroční čtyřlístek.

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI: