Vyhledejte akci podle svých preferencí:

Termín od:
Termín do:
Region:
Typ akce:

KČT Chomutov připravuje tyto akce:

2.12.2017

Rande s čertem - 38. ročník

Krátká podvečerní procházka pro děti s rodiči, prarodiči za čerty k peklišti v Bezručově údolí. Vycházíme od Penzionu pro seniory Merkur v Bezručově ulici a jdeme po romantické cestě vytyčené rozsvícenými lampičkami. Cesta nás povede kolem Povodí Ohře, vystoupáme vzhůru k zahrádkám a poté dolů k můstku přes Chomutovku, kde na nás budou čekat čertíci, kteří nás odmění za přednesenou básničku či zazpívanou písničku. V cíli si můžeme zakoupit špekáček s chlebem a hořčicí nebo kečupem a opéci si ho na pekelném ohni.

1.1.2018

Vítání roku 2018 - 45. ročník

Sejdeme se u Penzionu pro seniory Merkur v Bezručově ulici a půjdeme Bezručovým údolím do restaurace na 1. mlýně. Zpět se vrátí každý dle vlastního uvážení - v závislosti na počasí - stejnou cestou zpět, případně přes Bečov a Blatno do Jirkova nebo Chomutova.

6.1.2018

Krušnohorské poselství - 16. ročník

Nabízíme pochod zajímavou krajinou v Krušných horách, projdeme kolem několika přírodních a kulturních památek regionu. - významná akce Ústecké oblasti KČT, lze plnit podmínky IVV městský okruh Jirkov a Dvoustovky - startovné 20,00 Kč

10.3.2018

Od Evženky k Evžence - 38. ročník

Pochod je veden nádhernou krajinou podél řeky Ohře. Start je zároveň i cílem pochodu v restauraci Peřeje v lázeňském areálu Evženie. Každý si tak může vybrat délku trasy podle momentální fyzické kondice a počasí - z areálu Evženie do Perštejna a zpět, nebo z Perštejna pokračovat podél řeky Ohře do Boče, případně až do Stráže nad Ohří. Ze všech zmiňovaných míst je možné se vrátit vlakem do Klášterce nad Ohří, Chomutova a zpět do svých domovů.

17.3.2018

Vítání jara na Blatně - 2. ročník

První jarní pochod - setkání turistů Ústeckého kraje vedený Bezručovým údolím v několika trasách 1. - Penzion Merkur, Bezručova ul. CV - Blatno 2. - Penzion Merkur, Bezručova ul., CV, 1.mlýn, Bečov - Blatno 3. - Penzion Merkur, Bezručova ul., CV, 1., 2, 3 mlýn, vodní dílo Kamenička, Bečov - Blatno V cíli před restaurací U Štěpána v Blatně si budete moci opéci špekáček, který dostanete v rámci startovného, pro děti budou připraveny soutěže a hry, pro dospělé kvízy. K dalšímu občerstvení lze využít přímo restauraci U Štěpána (pivo, limo, polévka, guláš, halušky.

14.4.2018

Otvírání studánky - 36. ročník

Od Penzionu pro seniory Merkur vyrazíme po modré turistické značce, která nás povede po lesní cestě nad cyklostezkou v Bezručově údolí. Dojdeme ke studánce Bohumíra Pokorného, kterou speciálním klíčem a předneseným veršem odemkneme.

15.9.2018

Kastelánův pochod - 22. ročník

Prezentace proběhne na nádvoří zámku Červený Hrádek a z tohoto místa vyrazíme podle propozic do kopečků v okolí, kde na nás čeká řada zajímavých míst.

13.10.2018

Memoriál Bohumíra Pokorného - 5. ročník

Pojedeme smluvním autobusem do Kryštofových Hamrů rozcestí, odjíždíme po příjezdu vlaků od Ústí nad Labem, Loun a Žatce t.j. 8.30 - 8.45 hodin Startovné - 30,- Kč Popis trasy - od Kryštofových Hamrů se vydáme po červené TZ až ke křížení se žlutou TZ - po žluté TZ vystoupáme na Jelení horu, kde uctíme památku Bohumíra Pokorného, bývalého metodika a vedoucího turistiky odboru Chomutov - poté sejdeme do cíle ve Výsluní, kde si prohlédneme místní památku - kostel sv.Václava Cíl - restaurace U Jelena ve Výsluní, kde za odměnu každý účastník obdrží pamětní list pochodu

13.10.2018

Memoriál Borumíra Pokorného - 4. ročník

Smluvním autobusem dojedeme do Výsluní, odjíždíme po příjezdu vlaků od Ústí nad Labem, Loun a Žatce t.j. 8.30 - 8.45 hodin Startovné: 30,- Kč Každý účastník na startu obdrží malé občerstvení Cíl: restaurace v Kryštofových Hamrech, kde za odměnu každý účastník obdrží pamětní list a je možné získat razítko k pořádané akci Doprava zpět: smluvním autobusem, případně se společností BusLine na autobusové nebo zpět na vlakové nádraží

DALŠÍ NABÍDKA PRO TURISTICKÉ NÁVŠTĚVNÍKY:

AKCE NA DĚČÍNSKU

CO JE TU ZAJÍMAVÉHO:

Na Děčínsku a Šluknovsku se v průběhu celého roku koná množství zajímavých akcí. Informuje o nich webová stránka VYLEP.INFO. Zde najdete aktuální nabídku kulturních, společenských i turistických událostí. Pokud se budete v této oblasti pohybovat a hledat poučení, kratochvíli či zpestření pobytu, vyzkoušejte si vyhledat něco vhodného i pro sebe.

INFO

V provozu celoročně 24 hodin denně na adrese www.vylep.info

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI:


ÚVODNÍ STRANA EXPEDICE KČT ČLENSTVÍ V KLUBU TURISTICKÉ ODBORY INFOCENTRUM WEBMASTER