Vyhledejte akci podle svých preferencí:

Termín od:
Termín do:
Region:
Typ akce:

KČT Rumburk připravuje tyto akce:

24.3.2018

Jarní sraz turistů Labsko lužické oblasti - 58. ročník

Tradiční akce pro členy a přátele turistických odborů KČT v Labsko - Lužické oblasti. Letos u příležitosti 100 let republiky, 100 let Rumburské vzpoury a 130 let od založení KČT. Za účasti odborů KČT Děčínsko a Českolipsko. Účastníkům setkání zahraje hraje country folk trio P. R. T., občerstvení zajištěno (pivo, limo, káva, čaj, grog, uzeniny...). Poté nenáročné výlety v okolí Rumburku: k Památníku Rumburské vzpoury, na rozhlednu Dymník, do Lorety a muzea, procházka Šmilovského uličky, prohlídka morového sloupu a další zajímavosti.

5.5.2018

Stezka odvahy - 39. ročník

Turistická akce pro děti s rodiči a prarodiči .Trasa vede oblastí CHKO Labské pískovce a Národním parkem České Švýcarsko. V cíli jsou připraveny soutěže pro děti s drobnými odměnami, živá hudba a táborový oheň. Stánkové občerstvení zajištěno. Všichni účastníci obdrží účastnický list, děti originální dřevěnou medaili.

DALŠÍ NABÍDKA PRO TURISTICKÉ NÁVŠTĚVNÍKY:

AKCE NA DĚČÍNSKU

CO JE TU ZAJÍMAVÉHO:

Na Děčínsku a Šluknovsku se v průběhu celého roku koná množství zajímavých akcí. Informuje o nich webová stránka VYLEP.INFO. Zde najdete aktuální nabídku kulturních, společenských i turistických událostí. Pokud se budete v této oblasti pohybovat a hledat poučení, kratochvíli či zpestření pobytu, vyzkoušejte si vyhledat něco vhodného i pro sebe.

INFO

V provozu celoročně 24 hodin denně na adrese www.vylep.info

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI:


ÚVODNÍ STRANA EXPEDICE KČT ČLENSTVÍ V KLUBU TURISTICKÉ ODBORY INFOCENTRUM WEBMASTER