Vyhledejte akci podle svých preferencí:

Termín od:
Termín do:
Region:
Typ akce:

KČT Rumburk připravuje tyto akce:

24.3.2018

Jarní sraz turistů Labsko lužické oblasti - 50. ročník

Tradiční akce pro členy a přátele turistických odborů KČT Česká Lípa, Děčín, Dolní Poustevna, Janov, Krásná Lípa, Nový Bor, Mimoň, Rumburk, Šluknov a Varnsdorf. Letos v roce 2018 je to náš odbor Rumburk, který připravil program v katastru města Rumburk. Výlety k Památníku Rumburské vzpoury, na rozhlednu Dymník, do Lorety a muzea, procházka Šmilovského uličky, prohlídka morového sloupu a další zajímavosti.

5.5.2018

Stezka odvahy - 39. ročník

Turistická akce pro děti s rodiči a prarodiči .Trasa vede oblastí CHKO Labské pískovce a Národním parkem České Švýcarsko. V cíli jsou připraveny soutěže pro děti s drobnými odměnami, živá hudba a táborový oheň. Stánkové občerstvení zajištěno. Všichni účastníci obdrží účastnický list, děti originální dřevěnou medaili.

DALŠÍ NABÍDKA PRO TURISTICKÉ NÁVŠTĚVNÍKY:

AKCE NA DĚČÍNSKU

CO JE TU ZAJÍMAVÉHO:

Na Děčínsku a Šluknovsku se v průběhu celého roku koná množství zajímavých akcí. Informuje o nich webová stránka VYLEP.INFO. Zde najdete aktuální nabídku kulturních, společenských i turistických událostí. Pokud se budete v této oblasti pohybovat a hledat poučení, kratochvíli či zpestření pobytu, vyzkoušejte si vyhledat něco vhodného i pro sebe.

INFO

V provozu celoročně 24 hodin denně na adrese www.vylep.info

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI:


ÚVODNÍ STRANA EXPEDICE KČT ČLENSTVÍ V KLUBU TURISTICKÉ ODBORY INFOCENTRUM WEBMASTER