Detail turistické akce (propozice):

JEŠTĚ JSOU VOLNÁ MÍSTA

Kamenické vyhlídky a Bratrské oltáře • 5. ročník

Procházka babím létem zakončená prohlídkou pivovaru v České Kamenici

24.10.2020

Po projížďce Kamenickým motoráčkem vystoupíme na Zámecký vrch s hradem a rozhlednou. Poté navštívíme velmi pěkný okruh skalních vyhlídek u České Kamenice, vystoupáme na Jehlu, ze které jsou nádherná panoramata zejména v tomto vymalovaném říjnovém období. Prohlédneme si skalní modlitebnu Bratrské oltáře a pak méně známé útvary Tell Platte, Ponorka a Žába. Okruhem se vrátíme do České Kamenice přes proslulou kapli Panny Marie. Akci zakončíme v rekonstruovaných prostorách bývalého českokamenického zámku. Zde je objednána prohlídka nového regionálního minipivovaru Kotouč (s ochutnávkou výborných piv).

Region:Děčínsko
Začátek:9.10 - žel. nádraží Česká Kamenice
Konec:cca 16.00 - pivovar Kotouč Česká Kamenice
Délka trasy:11 km
Pořadatel:KČT Děčín
Organizátor:Martin Zíka
Kontakt:775 855 303, drumsala@seznam.cz
Benefity KČT:Pojištění člena KČT.
Magazín:Otevřít článek o akci
Web akce:Externí web akce není k dispozici.
Propozice:Vytisknout

ORGANIZAČNÍ POKYNY:

Sraz účastníků v 9.10 na nádraží v České Kamenici. Jízdenka do Kamenického motoráčku 25 Kč (platí tarif DÚK). Výstup na Zámecký vrch po zelené TZT z Kam. Šenova. Prohlídka náměstí v České Kamenici (infocentrum) a poté strmý výstup na vyhlídku Jehla. Prohlídka Bratrských oltářů, skalní kapličky. Kolem dalších vyhlídek zpět do České Kamenice. Prohlídka minipivovaru a zámeckých prostor s výkladem (80 Kč bez ochutnávky, 100 Kč s ochutnávkou piv - ceny se mohou změnit). Doporučuji ochutnávku, mám již vyzkoušené. Závěrečné posezení u piva. Kdo se chce zúčastnit prohlídky, nechť se přihlásí přes formulář. Článek o akci najdete v Turistickém magazínu (viz odkaz). Trasa pěší celkem 11 km.

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:

MÁM ZÁJEM O ÚČAST NA TÉTO TURISTICKÉ AKCI:

Zadejte vaše jméno: *
Zadejte váš telefon: *
Zadejte váš mail: *

Krátký vzkaz nebo dotaz k pořadateli akce:

Zadejte počet osob, včetně Vás, které na akci přihlašujete:

*Tyto údaje jsou odeslány výhradně na mail organizátora této konkrétní akce. Slouží k tomu, aby vás mohl zařadit na seznam účastníků a ověřit si vaši účast. Potvrzením tohoto formuláře souhlasíte s odesláním uvedených údajů. Vaše přihlášení k účasti si ověřte telefonicky na kontaktech pořadatele.ZAVŘÍT DETAIL AKCE

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI: