Detail turistické akce (propozice):

BEZ OMEZENÍ ÚČASTI

Vítání jara, letos opět na Blatně • 63. ročník

AKCE JE ZRUŠENA Z DŮVODU SITUACE S KORONAVIREM

20.3.2021

První jarní pochod - setkání turistů Ústeckého kraje vedený Bezručovým údolím v několika trasách 1. - Penzion Merkur, Bezručova ul. CV - Blatno 2. - Penzion Merkur, Bezručova ul., CV, 1.mlýn, Bečov - Blatno 3. - Penzion Merkur, Bezručova ul., CV, 1., 2, 3 mlýn, vodní dílo Kamenička, Bečov - Blatno V cíli před restaurací U Štěpána v Blatně na startu každý účastník obdrží kupon, který v restauraci smění za polévku. Před restaurací si budete moci opéci špekáček z vlastního batohu, pro děti budou připraveny soutěže a hry, pro dospělé kvízy a tradiční pletení košíčku z pedigu. K dalšímu občerstvení lze využít přímo restauraci U Štěpána (pivo, limo, polévka, guláš, halušky).

Region:Chomutovsko
Začátek:8.00 - 9.30 u Penzionu pro seniory Merkur, Bezručova ulice, Chomutov
Konec:14.00 - Restaurace U Štěpána, Blatno u Chomutova
Délka trasy:8, 10, 15
Pořadatel:KČT Chomutov
Organizátor:Věra Pajerová, Beethovenova 1599, 430 01 Chomutov
Kontakt:vera.pajerova@email.cz, +420 728 06 06 33, +420 722 273 374
Benefity KČT:Pojištění člena KČT.
Magazín:Článek o akci není k dispozici.
Web akce:Otevřít externí web akce
Propozice:Vytisknout

ORGANIZAČNÍ POKYNY:

K Penzionu se vydáme z hlavního nádraží v Chomutově po modré turistické značce, z nádraží Chomutov město - podejdeme viadukt pod tratí a půjdeme rovně ke světelné křižovatce. Tuto přejdeme a půjdeme stále rovně, až ke křižovatce s ul. Blatenskou ulicí, tu přejdeme a pokračujeme rovně okolo školy k penzionu - 16 podlažní výšková budova světle zelené barvy. Z hlavního nádraží nás ke startu dovede MTZ. Zpět z Blatna do Chomutova lze využít linkového autobusu, případně pěšky do Chomutova nebo Jirkova.

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:

MÁM ZÁJEM O ÚČAST NA TÉTO TURISTICKÉ AKCI:

Zadejte vaše jméno: *
Zadejte váš telefon: *
Zadejte váš mail: *

Krátký vzkaz nebo dotaz k pořadateli akce:

Zadejte počet osob, včetně Vás, které na akci přihlašujete:

*Tyto údaje jsou odeslány výhradně na mail organizátora této konkrétní akce. Slouží k tomu, aby vás mohl zařadit na seznam účastníků a ověřit si vaši účast. Potvrzením tohoto formuláře souhlasíte s odesláním uvedených údajů. Vaše přihlášení k účasti si ověřte telefonicky na kontaktech pořadatele.ZAVŘÍT DETAIL AKCE

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI: