Detail turistické akce (propozice):

BEZ OMEZENÍ ÚČASTI

Rakouské Alpy - hory a jezera + 3TW Knittelfeld (1.8.. - 9.8. 2020) ?? • 43. ročník

58. ročník Internationale Dreitage Wanderung - Knittelfeld (Štýrsko)

1.8.2020 - 9.8.2020

Pro velký zájem se akce uskuteční i tento rok. Jde o úspěšnou tradiční akci KČT, odboru Loko Ústí nad Labem rekre, které se během let zúčastnily již celé generace turistů z Ústí n.L. a z celé republiky. Úžasnou atmosféru a dobrou partu můžete zažít i vy. Levné ubytování v ZŠ - Lindenaleenschule ve městě Knittelfeld (Štýrsko - Rakousko) ve třídách nebo ve vlastních stanech nad rámec termínu 3TW. Doprava vlastním autobusem z Ústí nad Labem (via Praha a Veselí nad Lužnicí), po výletech a zpět. Stravování vlastní. V první části navštívíme oblast Kalkalpen, Hoch Schwabu a Taury (variantní délka tras: cca 5 - 20 km), Klagenfurt/Graz. V rámci třídenního putování (2. -4. 8. 2020) Steinplan; Hoch Alm + Secau; Adlerkuppe + Red Bul Ring u Zeltwegu v okolí Knittelfeldu (trasy 5 až 43 km dle výběru; možno zúčastnit se horského maratonu); snídaně, občerstvení po cestě, nerez koupaliště, na závěr tradiční puchýřový bál s tombolou. Houby, borůvky, horské louky, koupání.

Region:mimo Ústecký kraj
Začátek:v sobotu 1.8.2020 odj. v 7:00 z Ústí n. Lab. - Praha hl.n. - Veselí n.Lužnicí žst.
Konec:v neděli ráno 9.8.2020 do Ústí n. max do 19:00, via Veselí n.L. a Praha
Délka trasy:variantně: cca 5 - 20 km (3TW 5 - 40 km) - dle výběru
Pořadatel:KČT TJ Loko Rekre Ústí nad Labem
Organizátor:Za KČT: Magdalena Hunčová, Zahradní 300/4, 400 10 Ústí nad Labem
Kontakt:606 849 229; mhuncova@hotmail.com
Benefity KČT:Sleva KČT mapy. Pojištění člena KČT.
Magazín:Článek o akci není k dispozici.
Web akce:Externí web akce není k dispozici.
Propozice:Vytisknout

ORGANIZAČNÍ POKYNY:

Cena: 3.900,- Kč (doprava a režie) předem na účet, + cca 95,- EURO (ubytování a startovné, děti do 15 let sleva) se hradí na místě. Záloha 2.000,- Kč do 10.5.2020, celá úhrada do 20.6.2020 (nebo po dohodě). Po přihlášení (mailem, poštou nebo telefonem/SMS) zašleme bližší informace, vč. k platbě. Zařazení potvrdíme, odjezd upřesníme. Kapacita omezena počtem míst v autobusu, přihlaste se včas. V ceně nejsou zahrnuty výdaje na lanovky, vstupné apod. Cestovní pojištění do zahraničí (nad úrazové pojištění KČT) je individuální. Pěší túry na vlastní zodpovědnost. Sebou nutno platný OP nebo pas, osobní léky, vybavení do hor, mobil, EURa. Stravování (mimo 3TW) vlastní; po cestě tam nákup potravin do autobusu v ČR, v místě ubytování možnost dozásobení, bufet, restaurace. Nádobí své, varné konvice a malé PB vařiče sebou možné. Celodenně teplá voda ve sprchách. Při spaní ve třídách na matracích - spacáky vlastní, možno vlastní stan. Informace, připomínky a náměty - viz kontakt shora.

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:

MÁM ZÁJEM O ÚČAST NA TÉTO TURISTICKÉ AKCI:

Zadejte vaše jméno: *
Zadejte váš telefon: *
Zadejte váš mail: *

Krátký vzkaz nebo dotaz k pořadateli akce:

Zadejte počet osob, včetně Vás, které na akci přihlašujete:

*Tyto údaje jsou odeslány výhradně na mail organizátora této konkrétní akce. Slouží k tomu, aby vás mohl zařadit na seznam účastníků a ověřit si vaši účast. Potvrzením tohoto formuláře souhlasíte s odesláním uvedených údajů. Vaše přihlášení k účasti si ověřte telefonicky na kontaktech pořadatele.ZAVŘÍT DETAIL AKCE

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI: