Detail turistické akce (propozice):

JEŠTĚ JSOU VOLNÁ MÍSTA

Šumava z obou stran (29.8. - 5. 9. 2020) • 7. ročník

Týden na Šumavě a v Bavorském lese

29.8.2020 - 5.9.2020

Pěší turistika v oblasti Šumavy a Bavorského lesa, ubytování v oblasti Šumavy bude upřesněno. Doprava vlastním autobusem s odjezdem z Ústí nad Labem 29.8.2020 a možností nástupu v Praze u hl.n.) - na cestu tam, po výletech a cestu zpět. V průběhu týdne výlety dle místa ubytování, počasí a dohody (lze doplnit či upravit), např.: naoř.: okolí Kdyně vč. Korábu; Knížecí stolec v Boletickém v.ú.; Prášily - Scheuerecberg; Neurittsteig - Rotes Kreuz; Eck - Grosser Riedelstein (lanovkou) = Kaitersberg-Panorama-Weg a Riedelstein-Rundweg; Eck - Schwarzeg a Schwarzbach (příp. přes Heugstatt) do Lohberghitte; jezero Laka nebo okolí Modravy či Kvildy; dále např. Trojstoličník, Falkenstein, Roklan, Luzný ap. Po potvrzení rezervace ubytování bude program upřesněn. Stravování vlastní - vybavená kuchyňka v ubytovně nebo se snídaní či polopenzí; restaurace a obchod v okolí, nákup potravin do autobusu při cestě tam.

Region:mimo Ústecký kraj
Začátek:sobota 29.8.2020 v Ústí nad Labem, přistoupit lze i v Praze a po cestě
Konec:sobota 5.9.2020 (příp. neděle 6.9.) v Ústí nad Labem, vystoupit lze i v Praze a po cestě
Délka trasy:5 - 20 km (varianty denně pro "náročné" i "nenáročné")
Pořadatel:KČT TJ Loko Rekre Ústí nad Labem
Organizátor:Za KČT: Magdalena Hunčová, Zahradní 300/4, 400 10 Ústí nad Labem
Kontakt:606 849 229; mhuncova@hotmail.com
Benefity KČT:Sleva KČT ubytování. Pojištění člena KČT. Sleva Eurobeds.
Magazín:Článek o akci není k dispozici.
Web akce:Externí web akce není k dispozici.
Propozice:Vytisknout

ORGANIZAČNÍ POKYNY:

Po předběžné přihlášce (do 31.3.2020) mailem, poštou či telefonem / SMS), zašleme další informace vč. k platbám. Závazně účast potvrdíme po úhradě zálohy (do 20.5.2020) ve výši 1 800,- Kč; doplatek do kalkulované ceny do 20.7.2020. Předběžná cena za autobus a režii cca 3.000,- Kč + za ubytování, bude upřesněno. Cena nezahrne lanovky, vstupy, výdaje v SRN v EURO, pojištění na cesty do zahraničí (nad rámec pojištění KČT) ap.Účast na výletech (ve variantách „pro náročné i nenáročné“) je dobrovolná a na vlastní zodpovědnost. Ubytovací kapacita omezena, přihlaste se včas. Sebou nutno platný OP nebo pas, osobní léky, vybavení do hor, mobil, nějaké to EURO a dobrou náladu.

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:

MÁM ZÁJEM O ÚČAST NA TÉTO TURISTICKÉ AKCI:

Zadejte vaše jméno: *
Zadejte váš telefon: *
Zadejte váš mail: *

Krátký vzkaz nebo dotaz k pořadateli akce:

Zadejte počet osob, včetně Vás, které na akci přihlašujete:

*Tyto údaje jsou odeslány výhradně na mail organizátora této konkrétní akce. Slouží k tomu, aby vás mohl zařadit na seznam účastníků a ověřit si vaši účast. Potvrzením tohoto formuláře souhlasíte s odesláním uvedených údajů. Vaše přihlášení k účasti si ověřte telefonicky na kontaktech pořadatele.ZAVŘÍT DETAIL AKCE

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI: